Тип на денот (читај правила во прв пост)

Статус
Затворена за нови мислења.

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Трелеборг-Малме 2 9.9/10

Локално дерби, градовите се 30 км одалечени, големо ривалство!

Натпреварот се игра на стадионот на Малме(практично домаќин е) поради тоа што теренот во Трелеборг не бил погоден за играње на прволигашки фудбал и е суспендиран!

Среќно!
2-4 FT :smir:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
За утре :

QPR-Sheffield United 1
FSV Frankfurt-Bochum 2
Frosinone-Siena 2
Go Ahead Eagles-Roosendaal 1
Hapoel Tel Aviv-Hapoel Petach Tikva 1
 
T

Torchyrus

Гостин


Uploaded with ImageShack.us
48.92 коеф , Atl Madrid 2 , Juve 2 , Marseille 2 , Porto 2 ,добивката по добро да не се гледа боли глава :baeh:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
dojava za danas placena 25000evra. Dajem besplatno. Poslednja free!
Almeria - Atl. Bilbao 2/1 (26.00)


Типот што ја пиша ова на фејсбукот вчера ја погоди Port Vale - Lincoln (2/1), а претходно ја погоди и Bayern Munchen - Inter (1/2)
 

hriste

Fire Star
Член од
12 март 2008
Мислења
218
Поени од реакции
54
dojava za danas placena 25000evra. Dajem besplatno. Poslednja free!
Almeria - Atl. Bilbao 2/1 (26.00)


Типот што ја пиша ова на фејсбукот вчера ја погоди Port Vale - Lincoln (2/1), а претходно ја погоди и Bayern Munchen - Inter (1/2)

Не му верувајте на тој од фејсбукот за Port Vale - Lincoln најпрво ја имаше напишано 1-X и истото го беше пишал последна дојава која ја дава freee јас ја уплатив утакмицата 1-X а утакмицата излезе 2/1 и после тоа гледам ја поправил 2/1 и напишал кој ја уплатил си земал пари Dojava Zicer му е профилот така да не му верувајте
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
dojava za danas placena 25000evra. Dajem besplatno. Poslednja free!
Almeria - Atl. Bilbao 2/1 (26.00)


Типот што ја пиша ова на фејсбукот вчера ја погоди Port Vale - Lincoln (2/1), а претходно ја погоди и Bayern Munchen - Inter (1/2)
Друже, не му верувај, добро ти вика христе, прво Порт Вејл - Линколн му беше 1/X, а од кога заврши ја порави 2/1. Преварант
исто и на таа му пишуваше.. плачена 25000 евра. дајем бесплатно, последња фри ... остај го ;)
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Не му верувајте на тој од фејсбукот за Port Vale - Lincoln најпрво ја имаше напишано 1-X и истото го беше пишал последна дојава која ја дава freee јас ја уплатив утакмицата 1-X а утакмицата излезе 2/1 и после тоа гледам ја поправил 2/1 и напишал кој ја уплатил си земал пари Dojava Zicer му е профилот така да не му верувајте
Друже, не му верувај, добро ти вика христе, прво Порт Вејл - Линколн му беше 1/X, а од кога заврши ја порави 2/1. Преварант
исто и на таа му пишуваше.. плачена 25000 евра. дајем бесплатно, последња фри ... остај го ;)
Јас вчера касното видов дека ја пишал Порт Вејл 2/1, сега кога видов уште една 2/1 ја уплатив и викам да ја споделам и на Кајгана, сепак добро е што е откриен уште еден преварант, само 200 денари фрлив за утакмицата не се многу. :)

Eдит: Сега гледам тие што пишале во коментари за Порт Вејл се негови профили, по 10 пријатели најмногу имаат. :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Јас вчера касното видов дека ја пишал Порт Вејл 2/1, сега кога видов уште една 2/1 ја уплатив и викам да ја споделам и на Кајгана, сепак добро е што е откриен уште еден преварант, само 200 денари фрлив за утакмицата не се многу. :)

Eдит: Сега гледам тие што пишале во коментари за Порт Вејл се негови профили, по 10 пријатели најмногу имаат. :)
Абе дај Боже да излезе, и да си добитен, али ти кажувам како стои реално :) За друг пат да не се испуштиш повеќе од 200.. инаку пак ќе кажам, нека излезе да си добитен :) поздрав
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76


Uploaded with ImageShack.us
48.92 коеф , Atl Madrid 2 , Juve 2 , Marseille 2 , Porto 2 ,добивката по добро да не се гледа боли глава :baeh:
во право си,сигурно прв пат ке гледаме толку голема добивка .
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Diyarbakirspor - Giresunspor X-2
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom