Тип на денот (читај правила во прв пост)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
eve za vecer da se vadime :D
dalas +kosevi
NY rangers 1
boston 2
philadelphia 2
argentinos J 1
once caldaes 1
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
eve livce za utre dobitno e :D
indjija 1
domzale 1
marbior 1
cerro1
aberdin 1
lozana 1
wisla k 2
 
С

Спенсер

Гостин
ИНТЕР 2ка играјте ја онлајн!!!!
Добар ти е вицов ...
Богами стварно треба да си храбар да ја играш 2ка :) посебно по тоа што "изиграа" прво полувреме :smir:

јас неам акаунт на нет... да имав,на 2-3 евра би ја пуштил :) од срце онака,нека иде... :)
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Интер,"платена дојава -прелаз"...:pos:
Можеби ќе се најди сеа некој блогер да се фали како ја шитнал дојавата....:pos:
Мајтапот настрана добар коефициент....
Со здравје да си ги трошат парите тие шо ја пишаа...
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
DIK KAZUVA STV MESTENI BAERN 1 3+ HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 
Член од
7 февруари 2009
Мислења
58
Поени од реакции
12
е ја сеа де!!! фаќам а интер 1-2 ама јебига со нема работа пиша а и таа швајцарската за утре шо е 2-1:toe: !!! ЧАРЕ !!!
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
за вечер пишете ја Altrincam - Forest Green 1 @ 2.5 или T12+ @ 2.4 а може и GG3+ @ 2.25. Натпреварот изгледа 3 за 3 , а и така на домашните им требаат бодови за спасување од последите позиции.

Од останатите Scunthorpe - Preston GG3+ @ 2.3 , Sheffield W. - Peterborough GG3+ @ 2.1 или T22+ @2.2.
Поздрав
Одлично овие 3 за 3 треба повеќе пари да им се става :) Altrincham - Forest Green 2:1 - влезе 1, Т12+ и GG3+ . Од другите влезе и Peterborough и GG3+ i T22+ само зезна Scunthorpe 0:3 не можеше гол да даде.
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
bogami so 300evra 2nedeli mozis da prezivejs vo skopje hhahaah
aj te molam ne mi go pushi kurov oti site zna koj e koj
ako kaza eden rakomet i si mislis najjak si
i da baern e mestena !
1 i 3+
ubavo ti pisav ne pisuvaj vise... aj postiraj go sea tiketot ziti se ahahahahahah MUVLOOOOOOOOOOOOOOOO


GRANDE PANDEEEEEEEEEVVV

--- надополнето ---

Одлично овие 3 за 3 треба повеќе пари да им се става :) Altrincham - Forest Green 2:1 - влезе 1, Т12+ и GG3+ . Од другите влезе и Peterborough и GG3+ i T22+ само зезна Scunthorpe 0:3 не можеше гол да даде.
3za3 se najbolje samo treba da gi barame...osobeno za vikend ima mnogu ligi sto treba da se pominat...inace porano bev na eden forum celo vreme gi imase 3za3 ne iskacaat sekad ali 90% si dobiten!
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
DENESKA DADE DURI 9 UTAKMICI 1-2 2-1 cccc OD SITE LIGI SO SE IGRASE FUDBAL JA IMAV JA JAVENO TAA OD 6ipol OD AZISKA LIGA NA SAMPIONI DEKA BILA MESTENA 2-1 I NE MU POVERUVAV NA DRUGARCETO I NE JA IGRAV I SEA MOZAM DA SI GRIZNAM OD KUROT I DA SI SEDAM TAKA !
 
G

GucciMane

Гостин
ubavo ti pisav ne pisuvaj vise... aj postiraj go sea tiketot ziti se ahahahahahah MUVLOOOOOOOOOOOOOOOO


GRANDE PANDEEEEEEEEEVVV

--- надополнето ---



3za3 se najbolje samo treba da gi barame...osobeno za vikend ima mnogu ligi sto treba da se pominat...inace porano bev na eden forum celo vreme gi imase 3za3 ne iskacaat sekad ali 90% si dobiten!
Кој форум? во употреба е сеуште? :smir:
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
DIK THE BEST ! ! ! ! PAHAHAHAPAHAHAHA ziti se kazuvaj mi mesteni drug pat zoso neznam kako izgledale 300 denari da fatam pa da vidam !!!!!!!!!!! hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom