Тест

Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Ако некој од членовите кои пишаа на темава, не ги забележите во следниве неколку дена... не грижете се, не се мртви. Бараат нови тастатури.

п.с. озбилен сум.
п.п.с стварно сум озбилен.
п.п.п.с ок, следниот пат.
четирипутапточкас си.
петпутипточкас не е тестов стар. вие сте. :icon_cool
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
:pos: Закоооон :)
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Ма не сум убица,ал бичу сценаристка :icon_lol:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Mislev deka ja ubila poso sestrai bila u vrska so nego...oooooo ushe po hard-core!! KOLLKUUU SUM PSYCHO!!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Не сум психопат :nenene:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
Прво прочитајте го прашањето, одговорете а наградата е на крајот од постот. Само некој ако чита од долу кон горе, ќе му одземам тастатурата!

Значи, ова е едноставен тест па да не го должам ајде:
-Една жена на погребот на својата мајка запознала згоден дечко кој не го познавала. Типот бил феноменален, човекот од нејзините соништа, вистинскиот човек за неа. Се заљубила во него, но сепак гордоста не и дозволила да му го побара неговиот телефонски број. Церемонијата завршила, сите си заминале, таа не можела да го најде типот. Неколку дена подоцна оваа жена ја убила сопствената сестра.
-
-
-
-
-
Прашање:
- Зошто жената ја убила својата сестра.(не скролајте надолу, прво пробајте да одговорите на прашањето)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Не , стварно ќе ти зеам тастатурата. Размисли.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ќе те најдам по I.P. адреса, не можеш на мене тие финти.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Одговор:
Жената се надевала дека ако ја убие сестра и, можеби таинствениот тип ќе се појави повторно на погребот.
-Ако точно одговоривте на ова прашање, тогаш почитувани другари и другарки... вие размислувате како психопати.
Овој тест е направен од американските психолози, за полесно идентификување на потенцијалните убијци. Мнозината од убијците кои го направиле овој тест, го поминале т.е. нивниот одговор бил како овој погоре. Значи, мило ми ако сте погрешиле. Во спротивно, она _Бт на крајот од акаунтов е фејк. Не важи. Не живеам во Битола, јас сум студент кој студира во Амстердам.
мило ми е што погрешив хахаххахаха:pos2::pos2::pos2:...
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Јас мислев дека ја убила сестра си зошто дознала дека се заедно. Сепак згрешив, ваљда не сум психопат, а?:pos2:
 

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Мислев дека ја убила сестра и бидејќи мислела дека има врска со типот,сепак најважно од се е дека не сум психооо:pipi:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Абе се мислав 5 минути шо може да е фората и не ми текна нишо онака паметно и си викам ај бе ќе го ѕирнам одговорот. На вакво нешто никогаш немаше да ми текне :) Како и да е закон е :) И btw не се плашете од мене не сум psycho :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom