Телевизор фаворит

Член од
29 ноември 2014
Мислења
4
Поени од реакции
1
Ме интересира мислење околу Фаворит телевизорите,и оние што ги имаат дали се задоволни?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
1. Која цена се ?

2. Која големина?

3. Лимитиран си само на избор на еден од тој бренд?
 
Член од
29 април 2012
Мислења
361
Поени од реакции
238
Јас имам фаворит 26 инчи го имам земено пред 5-6 години ако не се лажам
користен е максимално работи скоро цел ден и плус играно е игри на него со хбокс360 до сега освен далинско со се расипа ама тоа поради несмасност на газдата немало никакви проблеми со него .
јас топло би ти го препорачал
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
Телевизорите се сеуште категорија каде фигурира брендот. Размисли.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Како и сите теми/дебати, во ова труло општество, кога се отвара тема не се отвара за одреден корисник да биде советуван како да направи правилен избор, него се отвара за другите да му го потврдат неговото (веќе донесено) мислење, за купување на тој уред.

Што се вика да му потврдат дека донел права одлука, и да си го задоволи егото, е сега ако некој проба да му помогне, и да му посочи дека прави грешка, фино лепо ќе го игнорира и ќе го купи производ за кој тој мисли дека е правилен избор, така да советување од овој тип е се повеќе излишно. 10 страни ќе се испишат, а на крај пак ќе заврши со ѓубре, за кое ќе мисли дека заштедил пари, или направил кузнае каква зделка...
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Не се лоши телевизорите Фаворит, има задоволни луѓе, но мене ако ме прашуваш, подобро земи ЛГ или Грундиг:)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.213
Поени од реакции
3.598
Не се лоши телевизорите Фаворит, има задоволни луѓе, но мене ако ме прашуваш, подобро земи ЛГ или Грундиг:)
Favorit,toshiba,grundig,hitaci,tomson i uste 2/3 imijna- site se proizveduvaat vo vestel turcija,firmata sto gi kupi beko i arcelik-
a imijnata quart i schnaider se kineski
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Favorit,toshiba,grundig,hitaci,tomson i uste 2/3 imijna- site se proizveduvaat vo vestel turcija,firmata sto gi kupi beko i arcelik-
a imijnata quart i schnaider se kineski
За Томсонот и ТЦЛ си грешка, се склопвет во Полска, во фабриката на ТЦЛ. Самсунг се склопвит во Словачка и Унгарија, а за Хитачи, Телефункен, Тошиба си во право, Вестел Турција ги склопвит.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.213
Поени од реакции
3.598
За Томсонот и ТЦЛ си грешка, се склопвет во Полска, во фабриката на ТЦЛ. Самсунг се склопвит во Словачка и Унгарија, а за Хитачи, Телефункен, Тошиба си во право, Вестел Турција ги склопвит.
ok za TCL i tomson se sklopuvaat vo polska so delovi koi idat od kina, a Vestel si proizveduva nivni delovi,komponenti i si pravat tv
 

Kajgana Shop

На врв Bottom