Телевизиска дебата во Косово заврши со тепачка

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.305
Поени од реакции
4.963
Барем имаат дебати. :pos::pos::pos:
Ова се сосема нормални дебати во Приштина и Тирана ... да од љубов и пријателство накрај учесниците во дебатата да си се "поздрават" меѓусебно со по некоја пцовка, клоца, шамар и бокс ... (y):D
 

Solaire of Astora

A Hoonter must hoont
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.961
Поени од реакции
10.987
... мене воопшто не ми е смешно, косоварите на ги сакаат ниту албанците од Албанија, нивната агресивност и непочитување на ближниот свој е една од многуте причини, жалосно што истите циркулираат и во МКД така да нема да се изненадам да утре овде се случи истото ! :facepalm:
Уште една конструкција на која за жал наивните луѓе наседнуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom