Тарантули

Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
862
Член од
23 февруари 2015
Мислења
4
Поени од реакции
1
Во Скопје од каде може да купам тарантула и колку се скапи...
Koga ke zemes tarantula pisi mi tuka.Me interesira i mene.
https://www.facebook.com/NasiMaliEgzoticniMilenici/
https://www.facebook.com/NasiMaliEgzoticniMilenici/posts/1554072081285249

Наши Мали Егзотични Миленици added 12 new photos.
Месец на тарантули . Попусти на следните видови :

Pocilotheria Regalis 3200 - 37% = 2000ден
Pocilotheria Metallica 4000 - 12% = 3500ден
Pocilotheria Formosa 3200 - 31% = 2200ден
Brachypelma Albiceps 2400 - 25% = 1800ден
Brachypelma Boehmei 2800 - 25% = 2100ден
Brachypelma Smithi 1800 - 17% = 1500ден
Brachypelma Vagans 1500 - 13% = 1300ден
Brachypelma Klaasi 3200 - 25% = 2400ден
Brachypelma Auratum 3200 - 15% = 2700ден
Brachypelma Emilia 1600 - 12% = 1400ден
Nhandu Chromatus 1600 - 25% = 1200ден
Nhandu Tripepii 2400 - 12% = 2100ден
Heteroscodra Maculata 2800 - 14% = 2400ден
Psalmopoeus Irminia 1700 - 12% = 1500ден

(Со сите тарантули следува ГРАТИС храна)
Попустот трае до 31ви октомври.
За повеќе информации контактирајте не во порака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom