Тагирање

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Таѓирање е игра во која треба да постирате пост во кој на пример

Фликс = Фоторепортер
Акси = Каталонец ( Геј ) =)
АјсШутер = Македонец до коска!
и тн.. ајде да ве слушнам вас!
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.799
Поени од реакции
4.410
Mak. Tigar - како не бев модератор да ја избришам темава
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
ЕНТЕР-патриот
 
М

Мрак

Гостин
а треба за членот над нас?

Love-computers-Програмер :helou:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
ако знаеш неш попаметно пиши ебате..ц ц
кољо те реметеше..не се прај на 3 и пол
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
252
koga me remetel be ako toa go svakas za remet..aj ke ti kazam na msn tuka da ne rasipuvame tema..
si kazav
 
На врв Bottom