ТРОЛ: Заев vs Латас

Член од
6 април 2013
Мислења
357
Поени од реакции
302
Темава не е од политички карактер, не се замарам со политика и сум неопределен, и двајцава ми беа смешни во целово интерјву и затоа е ставена темава во ЧДА изгледајте го кој може и изнесете некоја ситница да се посмееме. Мене ВРВ ми беше кога Латас мислеше дека се наоѓа на кооперација и му рече АЈ ДА СЕ КЛАДИМЕ :pos:
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Вибер разговори :icon_lol:
Шо му требало ова на српскиов шпиун.
Да им плаќал Заев ваков пр немало да му направат :icon_lol:
 
Последно уредено:
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
А и вибер го слушаат?? Не за џабе беа лани на гости изгледа...

Иначе „Лаки је мало нервозан“
:pos:
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
3.189
Поени од реакции
8.385
Темава не е од политички карактер, не се замарам со политика и сум неопределен, и двајцава ми беа смешни во целово интерјву и затоа е ставена темава во ЧДА изгледајте го кој може и изнесете некоја ситница да се посмееме. Мене ВРВ ми беше кога Латас мислеше дека се наоѓа на кооперација и му рече АЈ ДА СЕ КЛАДИМЕ :pos:
Погреши Заев при крајот што изгуби контрола и му врати на навредите. Требаше да му одбие на глупоста. Овие Сител заедно со целата булумента од Латаси, Сарми и Ивони се врвот на мизеријата...
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Господине Заев, овај господине Латас. Како може да се збуниш до толку на друг да му се обратиш со твоето презиме?
Озбилно за ова се фати?Од цело интервју/дуел баш за ова?
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.272
Темата е во Чек дис Аут. Тој што ја отворил не замоли да споделиме нешто што не насмеало. Ете од ова тажно шоу само ова ме насмеа.
 
W

wicked_1

Гостин
Погреши Заев при крајот што изгуби контрола и му врати на навредите. Требаше да му одбие на глупоста. Овие Сител заедно со целата булумента од Латаси, Сарми и Ивони се врвот на мизеријата...
Тоа и се очекуваше, Латас да се спушти на ниско ниво со огромни навреди, клевети итн итн, а овај цело време да му враќа со дипломатски одговори, и со тоа да си ја постигне целта и да го понижи јавно со агресивниот настап.
Тоа не се случи, после 20 минути мислам фокусот беше на Латас и неговите имотни состојби и општо бедната ситуација со медиумите, многуте фирми, шеми и кланови што ги спомна се пренатрупаа и изгубија ефект. Зумирањето за реакција од агресивните напади беше посебно јако измислено. :pos:
Да знаеа дека вака ќе се движи, не верувам дека ќе се десеше дуелов..

Anyway, кој е новиот аргумент за "новата голема победа"?
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.272
Во првата минута од интервјуто Заев рече КУРТОН, 30 секунди претходно рече дека не би употребувал такви зборови јавно.
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Kaj go pustile vmro Latas da zbori sve gi izdade xD Ja na mesto od grujo bi go likvidirala, bukvalno go ukopa celo vmro so duelov :ROFLMAO: nz zasto go plakjaat, prvo vika montirani razgovorite pa posle od kaj vie imate pravo moi privatni razgobori u javnost da pustate :tapp: za imotot i za parite vika ic da ne ti e gajle od kaj mi se posle se secna na tv deka e i vika lazes lazes zaev kje te tuzam :icon_lol: da mu go zaprimetis govorot na teloto kolku e nervozen i isplasen samo ckrtase po listovite ko zivcan da e i pocna standard muabeti ko na pazar da e a ne na tv :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom