Супер лига, да или не?

Дали сте за Супер лига?


  • Вкупно гласачи
    299
  • Гласањето е завршено на .

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.980
Поени од реакции
12.612
Мастерклас од Румениге.

Збореше нешто за слична лига пред неколку години.
Сега им го учука и се упика во ECA.

Лапај си мрсно.
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
1.029
Поени од реакции
2.398
Како беа муабетите? УЕФА, домашните лиги зависат од елитниве, не обратно. Ништо не им можат. У реду е. :cool:
 
Член од
29 март 2021
Мислења
296
Поени од реакции
863
Ајде сега сите сложно да навивате за Челзи вечерва, глас да не слушнам.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.402
Поени од реакции
2.563
Можеш ти исто во следните 20 години да се сагнеш и да си ја завршиш работата.

Колку што има РАТМ гледано и поддржувано локални клубови, маалски приказни и маргинализирани екипи, ти немаш толку мозочни ќелии.

Соберете се сега со blanco и уште неколкумината ,,ама фудбалот е бизнис одамна, не знам што се реакцииве" и правете планови како ќе одите во Аризона да гледате Реал Маддид, предводен од Халанд, Мбапе, Роналдо и Кејн, против Атлетико Мадрид предводен од Феликс, Нејмар, Обамејанг и Гнабри.
Автоматски споено мислење:Нека биде ова мојата прва тетоважа.
LOL, мозочните ќелии на пат на изумирање ти се со овој памет. Терај со маалските имагинарни форумски приказни :pos:
И бтв Челзи више троши за трансфери од Реал, ама теле се учи вол не. Прај си филмови и за тоа, ајде полесно ќе ти е.
 

Igorcemk

Cogito ergo sum
Член од
17 јануари 2008
Мислења
11.557
Поени од реакции
15.217
Мастерклас од Румениге.

Збореше нешто за слична лига пред неколку години.
Сега им го учука и се упика во ECA.

Лапај си мрсно.
Ги наошка и после си се повлече. Паметен.

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.032
Поени од реакции
4.973
Дали ова ќе значи и враќање на Мурињо во Тотенхем?
Мурињо се борел да го спаси фудбалот, исто колку што и Насер го спасил.

Нема врска што го избркаа и случувањата околу ЕСЛ.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
5.968
Поени од реакции
4.860
Мурињо се борел да го спаси фудбалот, исто колку што и Насер го спасил.

Нема врска што го избркаа и случувањата околу ЕСЛ.
Па не дека нема не верувам пред финале на куп дека ќе го бркаат а немаат трофеј пола век, можеби на крај на сезона да.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.034
Поени од реакции
46.810
Ќе лапа кур ако го стегнат сега за преварите. Во право беше Тебас, сосем заминал со мозокот стариов, тргна против цел свет, се закунуваше на уефа, ла лига, марка, влади и држави, помисли дека е Александар Македонски, Америго Веспучи, Гај Јулие Цезар, Адолф и Сталин во едно.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.227
Дури и графичкиот приказ на резултатите од анкетата и пушта порака на Супер Лигата.

SL.JPG
 

Kajgana Shop

На врв Bottom