Сте пуштиле солза на фудбалски натпревар?

  • Креатор на темата Вори
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јули 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
hehe pustiv nekoja solza koga vo 2005 ja cekav milan za 500$ protiv liverpool i zavrasi 3 -3 se izedov od maka . vo soba bese se skrseno :uvo:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ми се насолзија очите за Роналдо кога се повреди со Лацио една година повреден се враќа од повреда и пак тешка повреда од камен да си неможе очите да ти се насолзат посебно кога плачеше Роналдо(il fenomeno) во тунелот.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.906
Поени од реакции
23.875
1998 кога Холандија изгуби на светското 2-1 од Бразил. Таа беше третата златна генерација на Холандија (после онаа на Кројф и на Ван Бастен). Оние театралните глумци од Бразил органски не сум можел да ги смислам башка тогаш играше Роналдо (Луис Назарио де Лима, не она педерчето од Манчестер).
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.328
Поени од реакции
16.443
Овие четири натпревари никогаш нема да ги заборавам:
Финале СП во Франција; Франција-Бразил (од тага)
Финале ЛШ Баерн Минхен-Валенсија (од тага)
Квалификации за СП во Германија; Македонија-Холандија (од радост)
Финале ЛШ; Манчестер Јунајтед-Челзи (од радост не знаев што да праам:vozbud:)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Милан-Манчестер полуфинале ЛШ кога изгуби Манчсетер.
Англија-Бразил СП 2002
Македонија-Русија квалификации за ЕП 2008
Манчестер-Челзи финале ЛШ:vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
манчестер јунајтед-челзи

плачев од срека
 
Член од
17 август 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
MNCESTER - CELZI MI POTEKOA SOLZI KOGA TERI JA POGODI STATIVTA LIGA NA SAMPIONI DOLGO VREME GO CEKAV TOA
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Пред едно 4-5 год кога играа Реал - Баерн и Реал - Јувентус
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Секако дека да. Неколку пати(повеќе:))

Прв пат на натпреварот со Јувентус коа промаши Фиго пенал.Последен сеа со Рома вториот меч :) Измеѓу не кажувам.
 
Член од
18 август 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Ми се слушило неколку пати ама тоа било само кога Манчестер земал титула во Премиер или лига на Шампиони што значи само од среќа, а кога губат само се нервирам не ми доаѓа да заплачам.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
153
Поени од реакции
33
EP 2006 Anglija-Portugalija KOGA RUNI DOBI CRVEN KARTON PORADI C. RONALDO A I KOGA RONALDO GO DADE POBEDONOSNIOT GOL VO PENAL RULETOT

LS 2008 MANCHESTER UNITED-celzi KOGA RONALDO PROMASI PENAL MISLEV DEKA E SE GOTOVO A I PLACEV KOGA TERI GO PROMASE PENALOT AMA OD RADOST

2008 FRIENDLY MANCHESTER UNITED-ESPANYOL POSLEDNIOT NATPREVAR NA SOLSKER

I PLACEV KOGA BEKAM SI ZAMINA VO REAL (najgolemata glupost vo istorijata na fudbalot mislam na transferot)

a imam i eden predlog zosto da ne otvorime razgovor na tema ,,NA KOI NATPREVARI SME SE RADUVALE" zs so taga nisto ne biduva:salut:
 
В

Вори

Гостин
Предлогот не ти е лош,ама работата е што секогаш кога победува Челси се радувам,а се надевам дека и другите фанови на форумов се радуваат кога нивните тимови победуваат така да..:smir:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Da,koa Ferdinand mu dade gol na Liverpool u 90 min.
 
Член од
28 август 2008
Мислења
25
Поени од реакции
2
Vo finaleto na EURO 2000 koga italija primi gol posledna minuta od francija i ne stana evropski prvak placev cela vecer,a od radost placev koga stanaja svetski prvaci vo germanija 2006.I LOVE ITALY
 
P

PewDiePie

Гостин
KOGA SEVA GO DADE PENALOT ZA POBEDA PROTIV JUVE VO FINALETO L.S. KAKO MALO DETE OD SREKA PLACEV
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom