СрРдДн Паланча,,,

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
21.547
Поени од реакции
14.109
,,,на Паланчански да му честиташе некој 60ти роденден и честито крчмење на 7мата банка,,,
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.974
Поени од реакции
1.657
Ти му честиташе ли??:rolleyes:

Ете ајде, јас прва да му честитам роденнден на @Паланчански ...нека му е среќен и весел родениот ден, жив, здрав и да му расте ку*ето... 230.gif
 
На врв Bottom