Со колку поена можат да те примат на Славјанскиот ,има ли посебен критериум за бодување?

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Со paravrtigdeburgijanece поени би требало да те примат...

Со помалку, тешко.
 
На врв Bottom