Совет за наоѓање пракса/работа

Член од
26 јануари 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво :)

студент сум на Финки, сега 3та година и желба ми е годинава да влезам на пракса некаде. Би сакал ако е во можност некој поискусен да сподели свое искуство или совет за како да се влезе на пракса, што обично бараат за те примат и слично. Лично мене ми фаќа око .НЕТ, па и околу тоа ме интересира дали тоа е добар избор на технологија да се изучува. Фала ви однапред на одговорите! :)

Поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom