Случајна ерекција ... што тогаш?

Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
Е што тогаш ? Тогаш ќе биде „дека е Блажо„ !!!!:pos2:
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
НЕ СТАНАТ,А СТАНАТ-што е тоа?
многу е заебано да ти се случи ова.многу
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
43
Toa e normalno da se imat erekcija i bez da si seksulano vozbuden. Ako se nemat erekcija bez i so seksualna vozbuda, togas nesto e e vo red. Jas najceto imam pred da se razbudam, dodeka razgovaram na tema seks so drugarite pa i so zenski.:vozbud:
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Ајде сега, немора да биде и манијак........едноставно му станл интересен муабетот :)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе стално велам и пак ќе речам. Со полн пиштол не се излегува во град.
Кој свате свате, кој не здравје:wink:
 
Член од
18 август 2008
Мислења
680
Поени од реакции
33
Секад у град се излегуе со полн пиштол ... може да ти се крене и онака не мислејќи на ништо затоа што бара нешто да кресне , организам ти е тоа , ако не му дадеш ти, сам ќе си побара ... а за да избегнете ненадејна ерекција пожелно е да се притиснете на страничната точка на појасот или на местото каде што се спојуваат торзото и нозете , исто странично ....
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Ако му се дигне од обична жена во костим за капење - мањак е.
Се дешавало на плажа многупати, ама го најдов лекот. Носам тесни боксерки, и над нив купачите, побавно се сушет ама побезбедно е за околината.
Мањак е! :ija:
:tv:



Мене ми се има случено да забележам набабреност во момент кога не требало да ја има и кога „домаќинот“ едноставно нали не можел да ја прикрие. Повеќе ми беше смешно отколку мањачки, а најмалку секси, да ме запали или не знам што. Не знам како одат точно тие работи бидејќи немам пенис, ама мислам дека со оглед на тоа што се` е до психа, мора да се има начин истото некако да се исконтролира.
Мислам, малку е дебилно јас да му раскажувам како сум напиздена од образовниов систем, а него Столе да му расте меѓу нозе и он да ме замислува гола. Разбирам јас хормони и се тоа, ама не сте пубертетлии веќе, си има моменти за тоа и моменти за други работи.

Од друга страна, сфаќам дека мислите понекогаш може да ти забегаат де... Плус, додека една ќе го гледа тоа како навреда, друга ќе го гледа како комплимент. :icon_lol: Сепак, обид за самоконтрола е најпаметно, па кому иде. :wink:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Не, ама ако од муабет за менување гуми му се дигне на девојката со која праи муабет, мањак е.

Ако му се дигне од обична жена во костим за капење - мањак е.

Ако преку фармерки жената му го осети Милојко несакајќи - ептен мањак е.
Вау страва ееј случајна ерекција... Постов од фантомчо е можеби најконзервативниот евр ред, што прави и најзатресканиот пуританец да се почувствува диво и бунтовнички.
Случајна ми звучи ко одамна да немало па туп одеднаш... Аи чомбе не се излевало во град со полн пиштол...Боже ме прости, каква животна вистина. Шо демек пред излагање у град онака намерно мастурбираш за да не доживееш ерекција у дискотека или не знам каде. Касниш на девојка ти, на другарите, пошо празниш пиштолот. Шо оправдание им кажуеш?
Глупости
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Мене ми се има случено да забележам набабреност во момент кога не требало да ја има и кога „домаќинот“ едноставно нали не можел да ја прикрие. Повеќе ми беше смешно отколку мањачки, а најмалку секси, да ме запали или не знам што. Не знам како одат точно тие работи бидејќи немам пенис, ама мислам дека со оглед на тоа што се` е до психа, мора да се има начин истото некако да се исконтролира.
Мислам, малку е дебилно јас да му раскажувам како сум напиздена од образовниов систем, а него Столе да му расте меѓу нозе и он да ме замислува гола. Разбирам јас хормони и се тоа, ама не сте пубертетлии веќе, си има моменти за тоа и моменти за други работи.

Од друга страна, сфаќам дека мислите понекогаш може да ти забегаат де... Плус, додека една ќе го гледа тоа како навреда, друга ќе го гледа како комплимент. :icon_lol: Сепак, обид за самоконтрола е најпаметно, па кому иде. :wink:
Ерекција може да дојде и несвесно, т.е. тој на кој што пробуваш да му кажеш како си ти напиздена може многу се труди да те разбере и да ти одговори, ама случајно има тесни фармерки/гаќи кои вршат `притисок` т.е. физички `стимул`, па му пораснал столе.
 

Ganimed

La Petite Seduction
Член од
18 јули 2008
Мислења
303
Поени од реакции
18
obichno ne se deshava, ali ete da predpostavime deka nekoja moz da go digne i taka, lichno ne bi mi bilo sram da si kazam, posho takva erektivna situacija predpostavuem deka bi se desila mnogu retko, u toj sluchaj bi i kazal na curata, "aj sea doj malce mi e keif da te gushnam", slatka si mnogu, i sekako ke go oseti deka i misli dobro, nema tuka sram i da me prasha i da se zeza, znam sekogash kako da odigram u dadena situacija, ali teshko da se desi toa u praktichna verzija, posho neli treba da si u pubertet za toa:smir:
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Па се случува. сабајле кога одам на факултет, додека сум на факултет ме изненадува многу често, а во лето кога се разголени девојките најчесто ми се еректира, па за беља и јас сум најмалку облечен во однос со другите годишни времиња и затоа најтешко се крие тогаш.

Инаку една поучна приказна за случајната ерекција. Во средно професор испрашува, а една будала од мој клас седнал во последна клупа и цело време манијачи женски. Професоров го крева да одговара, овој во меѓу време заборава дека му е кренат, потстана и цел клас заедно со професорот му го виде шаторот :icon_lol: Типов се усрами, се сврти кон ѕидот да се спастри и поштено си искочи на табла да одговара одпосле :tv:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не се случило досега такво нешто во мое присуство или барме не сум приметила.:)
Ако приметам дека пријателот му се разбудил додека правиме муабет,ќе ме пукне некоја смешка гарант и ќе се трудам да не се прснам од смеење и ќе гледам да се фокусирам на муабетот.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Не се случило досега такво нешто во мое присуство или барме не сум приметила.:)
Ако приметам дека пријателот му се разбудил додека правиме муабет,ќе ме пукне некоја смешка гарант и ќе се трудам да не се прснам од смеење и ќе гледам да се фокусирам на муабетот.
На муабетот???:smir:(шала нема љутиш)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom