Синуси

K

Kiko

Гостин
Се имам пробано и тоа и во право си само тоа помага. Инхалација мислам полошо ми прави. Ужас со времево само полошо ми станува. Мислам само преселување на море ќе ми брка работа.

Sent from my 6050Y using Tapatalk
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Потребна ми е препорака за добар доктор за синуси. Многу долго време страдам. Посебно кога е променливо времево како деновиве постојано ми се потечени. Ова сериозно ми влиае на квалитетот наживот. Последен пат пред 2 години кога направив испитување немав бактерии. сега при секој дожд имам поматено гледање, напнатост во пределот на очите и тежина во главата. Поретко имам јако главоболки како порано. Инхалации помагаат само мемнтално. Имам чајниче и тоа е моментално. Ламба нема пробано ама обавезно денобвиве ќе купам. Ама ми треба очајно добар специјалист.
Др Цекиќ, ординацијата му е спроти Супер Тинекс кај Раде Кончар.
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Се имам пробано и тоа и во право си само тоа помага. Инхалација мислам полошо ми прави. Ужас со времево само полошо ми станува. Мислам само преселување на море ќе ми брка работа.

Sent from my 6050Y using Tapatalk
http://www.zegin.com.mk/en/home/products/product-detail.html?uuid=7e67e2ea-9320-4145-b349-ecc9df79d135
препорачувам од лично искуство.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom