Симнато македонското знаме во Кичево!!!

Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Начекале село без кучиња бе ќе креваат галама.
Нека дојде тој што го симнал знамето во Скопје да направи нешто такво.Не против Работнички или Металург туку кога Чкенди ќе игра со Вардар или Ѓорче кај што има навивачи на другата екипа.
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Начекале село без кучиња бе ќе креваат галама.
Нека дојде тој што го симнал знамето во Скопје да направи нешто такво.Не против Работнички или Металург туку кога Чкенди ќе игра со Вардар или Ѓорче кај што има навивачи на другата екипа.
Samo za Info. bidejki ne znaes i so zboruvas

Na toj natprevar , lani , Napredok-Shkendija , Gjaoli imase nad 100 dusi mislam . i obicna publika nad 1.000 iljadi ..
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Samo za Info. bidejki ne znaes i so zboruvas

Na toj natprevar , lani , Napredok-Shkendija , Gjaoli imase nad 100 dusi mislam . i obicna publika nad 1.000 iljadi ..
Кажав јас кај да го направите тоа кога сте толку јаки.Обичната публика незнам што ја спомнуваш кога и самиот знаеш дека нема никакви шанси да изреагира,а и тие 100 ѓаоли ....
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Кажав јас кај да го направите тоа кога сте толку јаки.Обичната публика незнам што ја спомнуваш кога и самиот знаеш дека нема никакви шанси да изреагира,а и тие 100 ѓаоли ....
Protiv RED@BLACK ARMIJATA ne mozaat nisto ;) Kazi go toa :D

vojvodite ne doagat u gradski , spijat , begaat , toa ;S

komitite 11 god ;)

ckembari ? hahahahaah :A

BALLSITET ;)
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.036
Поени од реакции
1.946
Добро бе кој к*р им е на овие цајканиве од Кичево 2 пути по ред овие од племе го симињаат нашето државно знаме а овие не реагираат ?!? Да не треба ние да се организираме случајно да го чуваме редот и мирот коа праат проблеми овие неандерталциве ?
Ха-ха-ха!!! Полицаец слушнал дека весниците ќе поскапат, па му купил на шефот 5 дневни весници, и секој ден му носел од истиот весник.
Шефот, петиот ден, нервозно реагира:
-И викаат дека ние полицајците сме глупи!!! А гледај ги докторите, пет пати на истата бандера се удрил еден доктор:pos:!
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Кажав јас кај да го направите тоа кога сте толку јаки.Обичната публика незнам што ја спомнуваш кога и самиот знаеш дека нема никакви шанси да изреагира,а и тие 100 ѓаоли ....
Прво не треба навивачите да изрегаираат него тие џандарите глупи што ги има по 500 на утакмица. А друго е што Балистите можат што сакаат да праат пак на крај фино лепо ќе им извадат лисици и ќе им кажат браво, така треба!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Protiv RED@BLACK ARMIJATA ne mozaat nisto ;) Kazi go toa :D

vojvodite ne doagat u gradski , spijat , begaat , toa ;S

komitite 11 god ;)

ckembari ? hahahahaah :A

BALLSITET ;)
Полека полека не летај во облаци.
Војводи доаѓаат на дерби против вас 100 душу 100 ќе дојдат ќе навиваат и ич кур не им чуе.Ај што ви доаѓаат 100 души,а вие 1.000 па и 2 транспаренти ви имаат собрано за кратко време надвор од трибина.
Комити нормално дека нема да дојдат кога такво нешто не дозволува вашата управа.Исто како што сега управата на Вардар сега не ви дозволи вие да дојдете во Скопје.На наплатна ја пољубивте рампата и се вративте назад.
--- надополнето: Oct 3, 2011 10:20 PM ---
Прво не треба навивачите да изрегаираат него тие џандарите глупи што ги има по 500 на утакмица. А друго е што Балистите можат што сакаат да праат пак на крај фино лепо ќе им извадат лисици и ќе им кажат браво, така треба!
Полицијата ги штити нив како бели мечки незнам каква реакција очекуваш од нив.
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Полека полека не летај во облаци.
Војводи доаѓаат на дерби против вас 100 душу 100 ќе дојдат ќе навиваат и ич кур не им чуе.Ај што ви доаѓаат 100 души,а вие 1.000 па и 2 транспаренти ви имаат собрано за кратко време надвор од трибина.
Комити нормално дека нема да дојдат кога такво нешто не дозволува вашата управа.Исто како што сега управата на Вардар сега не ви дозволи вие да дојдете во Скопје.На наплатна ја пољубивте рампата и се вративте назад.
--- надополнето: Oct 3, 2011 10:20 PM ---

Полицијата ги штити нив како бели мечки незнам каква реакција очекуваш од нив.
Ne bese bas taka ;) a i sam znaes
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.180
Поени од реакции
16.039
Lani , kade bea ?

Spijaat do 9 navecer bidejki nemaat sansi da izlezat posle mecot !

Begale ? PA TIE od shverceri sred tetovo begaja , lani , prvata utakmica LELE KAKO BEGAJA :S :S :S
Каде биле ?
Беа спречени на оној начин на кој вие бевте спречени да идете у Скопје. Огромен кордон на полицајци беше поставен кај касарната со што им беше јасно ставено до знаење дека не СМЕАТ да присустуваат на тој меч. Причина, не знам.

А за бегање, ТИ ЛИ НАЈДЕ ДА ЗБОРИШ БРЕ!? Нозе ќе искршевте од бегање по сокаци до центар.

Не ми се прави муабетов зашто и сам знаеш кои се причините за тоа што со спомена, ама ти си дошол тука со една единствена намера, да испровоцираш. Ете ради ваквите ко тебе ми е мило што ви ја затворија темата.
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
ја не знам што се замарате/ме за необразованата маса со арома на овча лој
 

Kajgana Shop

На врв Bottom