Се околу депилирање машки нозе

Член од
28 октомври 2012
Мислења
272
Поени од реакции
39
Што е фората да си легнат под чаршав со девојка ти,и да не се познава чии нозе се чии?Ако некад иам син што се депилира на нозе освен ако не е билдер или фудбалер ќе му ги искршам.Брука сте за машкиот род бре.Смејте ми се колку сакате.Може ве сака женска ви мазни,ако е латентна лезбејка.
kako shto e poslatko za nas mazite depirirani zeni i kaj niv e isto. i za kogo treba da ima razlika cii noze se maski ili zenski. ako zenati posaka da se depilirash, zarem nema da i go ispolnish toa zadovolstvo. i plus toa zoshto da ne se depilirash ( da i go ispolnish zadovolstvoto na zenata) zarem samo zaradi toa da se poznavalo cii noze se maski a cii zenski. a i za kogo treba da se poznavaat. i nee bruka da se odnesuvash dobro i da si grizliv sprema zena, so toa shto ke i go isponuvash onie raboti shto na nejze ja pravat zadovolna i srecna. toa ne e bruka za maskiot rod tuku. bruka bi bilo sprotivno od toa sega sto go kazav.: da ne gi depilirash nozete, zosto, samo zaradi toa da se poznavalo cii noze se mashki a cii zenski. a i koj treba da gi poznae. nishto licno, bez navreda. jas samo go kazuvam moeto mislenje. poz.
 
П

Пепси_

Гостин
zas
licno za mene, nozete posle izgledaat poubavi i na zenite im se dopaga toa. poz[DOUBLEPOST=1397604174][/DOUBLEPOST]

no ako na zenata i e poslatko koga si depiliran ne e dobro da ne go pravish toa. i taa e covek a ne zivotno pa da se odnesuvash taka. eve primer: i na zenite im rastat vlakna mustaki no se depiliraat e sega ako ne se depiliraat na tebe kako ke ti bese poslatko so vlakna ili bez vlakna. iako nie sme mashki treba da pravime onaka kako shto im e poslatko na zenite. poz
toa e star post sega zimno vreme si gi ceslam so greblo a leto so kosalkata gi minam 2-3 pati.....[DOUBLEPOST=1397659326][/DOUBLEPOST]
Gubenje vreme, glupavo mi izgledat vakvite mazi. Kratki tesni pantaloni i mazni noze pederi :D
tesni noze e genetski odredeno osven ako ne e 10 + kila od normalnoto so stomak......
 
Член од
28 август 2013
Мислења
16
Поени од реакции
0
Ја земав да се депилирам со депилатор на нозе али пак ми остануват влакна.. Што да направам сега??
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Ја земав да се депилирам со депилатор на нозе али пак ми остануват влакна.. Што да направам сега??
Земи облечи некои тесни фармерки, онака прилепени уз нога. И после некое време носење, од триењето ќе отпаднат и тие влакна.

П.С. Поголем ефект има ако фармерките се розеви.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Најак аргумент кај овие што се депилираат а немаат никаква врска со професионален спорт ми е „ама и пливачите се депилирани па ги сакаат сите женски“. Не, пливачите се депилираат само за време на натпревари и да, ги сакаат сите женски. :D

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/03/21/article-2296718-18D28043000005DC-984_634x784.jpg
http://photos1.blogger.com/blogger/507/1788/320/thorpe4.jpg
 
Член од
28 август 2013
Мислења
16
Поени од реакции
0
Земи облечи некои тесни фармерки, онака прилепени уз нога. И после некое време носење, од триењето ќе отпаднат и тие влакна.

П.С. Поголем ефект има ако фармерките се розеви.
Znam za toa imam probano ali na nekoj delovi mi otpadnaa a na nekoj ne pa zatoa morav da se izdepiliram dodusa i sportist sum morav :D
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Најак аргумент кај овие што се депилираат а немаат никаква врска со професионален спорт ми е „ама и пливачите се депилирани па ги сакаат сите женски“. Не, пливачите се депилираат само за време на натпревари и да, ги сакаат сите женски. :D

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/03/21/article-2296718-18D28043000005DC-984_634x784.jpg
http://photos1.blogger.com/blogger/507/1788/320/thorpe4.jpg
a зашто мора пливачите да се депилираат, за да бидат побрзи ? :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
a зашто мора пливачите да се депилираат, за да бидат побрзи ? :D
Не, боли кога го облакаш костимот за натпревари, треба да го влечеш по кожа, тесен е... :)
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
495
Поени од реакции
274
Не сакам депилирани машки. :(
 
Член од
11 август 2017
Мислења
417
Поени од реакции
342
Имам премногу влакна на нозе,дали да ги избричам? Другарите викаат животно сум бил хахаххахахах
 

Kajgana Shop

На врв Bottom