Серии од нашите телевизии :)

Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Онаа серија на МТВ "Тропски Горештини" се сеќава некој ? :D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Онаа серија на МТВ "Тропски Горештини" се сеќава некој ? :D
Тешко е да ја заборавиш, пошо МТВ се имаат погрижено да не ја заборавиме никогаш!:icon_mrgr:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Абе на МТВ едно време даваа една серија , со еден со оклоп и мотор и еден црнец ќе му ја спрема и поправа опремата :D
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
За Sunset Beach многу бев изнервиран кога jа прекинаа, мал бев негде 8-9 години и баш кога требаше да видиме коj е убиецот не поебаа МТВ.. близнакот на Бен мислам дека беше :D Нема врска.
Други серии:
1. Heartbreak High (Училиште „Скршени срца“) - (1994 - 1999)

2. Cyberkidz (Саjберклинци) - 1996
сериjава jа утепаа од репризирање на Телма :)

не ми текнува на други во моментов, ако ми текне ќе дополнам :)
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Бушава азбука,мечето ушко,њу погоѓи заец,камионџии,жежок ветер,отпишани,Македонски народни приказни ама со Шенка и Ѓорѓи Колозови,Каков дедо таков внук..........
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Ја па само со порничи израсна .. и Тропски Горештини :D

А Нинџа Желки бе ? Секоја недела на МТВ 1 од 19:00 :D И Алф исто даваа после нив
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Цртани филмови: Були Були, Барум Барум, Волшебникот од Оз, По патот на облаците, Којотот и брзата птица итрица, Том и Џери, Штрумфови, Радувањата на Радован, Мечето Ушко, Балтазар, Нинџа желки, Супер Бабичка, Пинкпантер.........

Серии: JAG, Млади бунтовници, Тропски горештини, Пипи долгиот чорап, Дали се плашите од темнината, Беверли Хилс....
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Нешто МТВ почнаа да забушават сега, требаше и оваа лето да се дружиме со неа. :)
Тешко е да ја заборавиш, пошо МТВ се имаат погрижено да не ја заборавиме никогаш!:icon_mrgr:
Воа лето не сум ја видел, ама да се надеваме дека наредното сигурно ке ни ја понудат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom