Семинар на Смилјан Мори во Скопје

Член од
29 септември 2015
Мислења
243
Поени од реакции
323
Ја отварам темава бидејќи на најдов ништо за Смилјан тука. На кратко за оние кои незнаат, станува збор за мотивациски говорник од балканот.
Повеќе за неговата работа на негов youtube канал.
Има навистина интересни работи.

Темава ја отварам по повод од неговиот семинар кој ќе се одржи во Недела во Скопје. Цената е 3600 денари во кој може да одат двајца. Дали има некој кој сака да оди и сака да си ја поделиме картата. Aко има некој нека пише порака или тука. По 1800 денари

Ве молам без муабети од типот. Човекот е ваков таков. Ако не го сакате скокнете ја темава и без непотребни коментари.
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Јас го пратам овој на фејсбук, доста интересен ми делуваше на почетокот. Како поминува време ми станува по малку досаден затоа што само едно исто збори со различни зборови. Не одустајте, пробудите милијунаша бла-бла.
Ама сега кога видов дека е 3.600 влезница за двајца, се фрапирав. Класична америчка фора.
Искрено, само будали и очајни ќе платат.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.659
Поени од реакции
38.845
кур се тресе у ладна вода, вакви мотиватори на запад ги имаш со лопата да ги ринеш. Ентерпренери сакаат да се нарекуваат, живеат за вол стрит тоа им тече кроз венама, успех слава и пари. Продаваат лажги со опашки, некои методи, книги кои секој што има комон сенс на јутуб и гугл ќе ги најде беспари
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
243
Поени од реакции
323
Јас реков дека уште кога пишав дека ќе се појават вакви коментари од т.н професори.

Не мора да почитувате никој. Прашањето мое беше дали сака да оди некој и да си ја поделиме влезницата.
Од толку брзање не ни приметивте дека цената е 30 еу наместо 60.
А дали го бива или не, тоа јас си знам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom