СРЕКНА НОВА 2006 ГОДИНА

Член од
20 декември 2005
Мислења
503
Поени од реакции
6
Срекна нова година, на сите посетители овде на форумов, да ни биде весела и берикетна, и никогаш повеке да не ни се пофтори оваа влада, и да ја исврлиме на бунистето од историјата, затоа што е уништи македонија и македонскиот народ, од оваа влада корист имаат само Албанците (терористите).
СРЕКНО ВО НОВАТА ГОДИНА СО ВМРО ДПМНЕ И ПРЕМИЕРОТ НИКОЛА ГРУЕВСКИ.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Среќна и на таквите како вас со песната ГЛАДНА КОКОШКА ПРОСО СОНУВА!

Да живеат Албанците!
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
И ова иде од дечко на кој предникот му бил оригинал ВМРОвец.(вуната, не националистот)..
Абе ти среќна и одма почна. Јес да е политика!
Ја викам на сите Дедо Мраз изборни лифчиња да ви донесе, уредно заокружени, со името на вашата партија, па да си правете коалиција, братска.
Нек живее Македонија, нек живеат и луѓето во неа. Струјата да ни е поефтина и по телефоно со кеф да збореме, водата да не ни секне. Да не примат у Европа и у европските институции. Визите да ни ги укинат, да ја видам и ја таа фалена Швицарска.

Бензино да не ни биде на бонови, барем оваа година*(значи Ѕинго да не биде премиер). Епа толку... Ајде сречно и беричетно. Сите да ебите утре.

*се заебав, наредната...
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Офчар напиша:
Среќна и на таквите како вас со песната ГЛАДНА КОКОШКА ПРОСО СОНУВА!

Да живеат Албанците!
Али Ахмети премиер!!! :music3:
 

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Srekna Nova bitno slednata nova godina da ne bide SDSM na vlast a ni DUI toa mi e politicka zelba za novata 2006!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Vo novata 2006 da ne go poskapuvaat benzinot,strujata da ostane so taa cena,i da imame nova i podobra vlada.Od ovie fajde nema.
Na site forumdzii im pozeluvam srekna i beriketna 2006 god.
 
Член од
15 мај 2005
Мислења
134
Поени од реакции
0
Срекна Нова Година !
Да си пожелаеме дема през новата 2006 не ке има етничка цензура за Бугари на форумот..тоа са одживелици од тоталитарно време
 

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
P.S. i zelba mi e Bugarite da vlezat vo 20 vek a 2007 i vo 21 vek.
 
Член од
30 април 2005
Мислења
361
Поени од реакции
21
Среќни празници и помалку замарајте се со политика в година.
Кај и да е, со ова темпо на живеење , покрај сите перипетии и варијации.....сите 2 милиони жители во Македонија когаш-тогаш ќе минат низ фазата политичар (сеа не збориме за успешност и неуспешност-чисто фигуративно, де). Затоа пуштете водата да ве носи! ;) :)
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Aj srekna na site, pa edno potsekretarsko mesto da fatam po ministerstvava ne ke bide loso.
:)
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Na site politicari na Forumov da im se ispolnat site zelbi,se razbira osven politickite.:):):)
Taman ako sekoj od vas stane politicar,nae*avme,xixixixixixiiiiii...:):):)
Da ste zivi i zdravi i vo Novata da polemizirate ednakvo zestoko i kulturno. Da se ugledaa na vas politicarite drzavata ke ni cvetase.
Mala shala.;)
Srecna Nova Godina!

P.S. A taka li se dobivaat mesta po ministerstva,so avatar?! Svasta! :)
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Jakov da stane podsekretar,bibika da ja poobesi toa vladata,shovinisti da isparat,venera001 da nauci da pliva,strumics da premine na biodizel, koj ke si go sadi vo dvor,na SLaCk da mu se ispolnat zelbite pogore kazani,Macedalien da si go grizne jazikot,NikolaP da ne fantazira,Ofcar...., eh Ofcar..dobar dalje...Nacionalist da si najde varijanta...,a na site drugi mnogu zdravje,radost , sreka i ispolnuvanje na site sonista vo Novoto Leto 2006 !!!!!!
 

Sinisa

libertad o muerte
Член од
27 август 2005
Мислења
661
Поени од реакции
52
Срекна Нова година! Да сте ми живи и здрави сите! Многу здравје и љубов а посебно на студенти пожелувам многу положени испити.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom