Пропорции на пенисот - задоволство или болка?

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
Leeeej na testov pagjam ko prase na mraz..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
21 април 2012
Мислења
144
Поени од реакции
58
Dokazano e deka so prosecen penis, se doveduva partnerkata do najgolemo zadovolstvo
 
Член од
24 февруари 2015
Мислења
33
Поени од реакции
11
Koga vekje se zboruva za proporcii edno prasanje povrzano so temata . Mozebi nekoj go postavil prethodno ama ne sum videl . Dali pokraj proporciite kaj zenite e vazno i izgledot . Sum cital i za toa pa bas me interesira dali e toa tocno deka i izgledot e vazen , normalno ne mislam za vakov izgled tuku za ova sto se zboruva :D :D
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
да ве прашам нешто имам 14 год и 19 цм кур тоа е надпросек така?
Акаунтот го имаш напраено за да пишеше дека имаш кур од 19 сантима, дали сакаш да се фалиш или не процени сам :ROFLMAO:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
да ве прашам нешто имам 14 год и 19 цм кур тоа е надпросек така?
Тоа ти е индивидуално кој како мисли, ете ти лично дали појќе сакаш поголеми или помали курои?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
ти ако имасш мал кур то е твој проблем јас имам 19 цм кур а имам 14 години не смешам ништп ;)
Таквите имаат проблем со ерекција, големина на кур треба да е во рамките на нормалното, за да може крвта да ги исполни садовите внатре и да имаш добра ерекцика, оние со големи курои се обично помеки и помлитави и брзо им паѓа пошто срцето и крвните садови не можат да пумаат постојано доволно крв за да одржат цврстра ерекција. Јас имам помал али ми стои надрвен и по 3 сати иако имам појќе години од татко ти. И ко ќе свршам можам да останам уште пола сат - 45 минути внатре во женската тврд. Тоа им значи повеќе од колу 3 минути со погголем.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
а некој рече дека само 3 минути ми седи станат? и дека мие мек? хахахахах ела фати го ќе видиш дали е мек
A да не случајно сакаш да го фатиш ти.....банот од темава?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
а некој рече дека само 3 минути ми седи станат? и дека мие мек? хахахахах ела фати го ќе видиш дали е мек
a бе сите овде на интернет возат коли 260 на сат, имаат милионски бизниси и големи курои, па после се чудат кога ќе ја видат женската зајавана врз друг и идат пак овде под друго име и бараат помош и совет за љубовни проблеми
 

Kajgana Shop

На врв Bottom