Проблеми со 'рбетен столб...!!!

Член од
25 мај 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Значи вака мене ме болеше половината и отидов на ортопед и ми рече да се снимам и ми рече дека вториот и третиот мислам дека беше прешлен биле доближени и ми рече дека ова ретко го има млад човек. Ми даде мидер и ми рече да го носам и исто ми рече дека ова ќе ми биде цел живот, и болката и прешлените дека ќе бидат доближени... Па сега сакам да прашам доколку имал некои нешто вакво или слушнал за нешто вакво и знае како да помине нека пише... исто така ме болат и доле одскочните зглобови под глуждевите и напред пред прстите и докторот ме виде и ми рече дека треба да носам влошки и исто горе во горнито дел имам скифоза мислам дека се викаше и сум имал исто и скулиоза.... Пишувајте нешто како да се надмине сето ова и да помине.... ви благодарам многу однапред...
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Другар фаќај патот накај Ѓорче два застани негде и прашај поточно да ти објасни каде живее ТАИР дедото (господ здравје даму дава) е професионален физиотерапевт и воедно физиотерапевт на Фенербахче у Турција ако ти притреба број за да прашаш дали е тука у МК или е у Турција пиши ми, јас имав сличен проблем на тренинг у рекет ми се обесиа 2 стоки на грб и рбетот ми беше лом едвај дишев ме опраи за 3 минути
 

Kajgana Shop

На врв Bottom