Приватни часови за средношколци кои се запишуваат на финки и за студенти на финки

Член од
24 јули 2022
Мислења
1
Поени од реакции
2
Здраво, јас сум владимир ивановски. Ние нудиме приватни часови за предметите: структурно програмирање, објектно ориентирано програмирање, алгоритми и податочни структури, калкулус/калкулус 1/математика 1 и дискретна математика 1 и 2.
Исто така нудиме спремање за средношколци за полесно да го совладаат програмирањето во средно а и на факултет. Нашата страница е @CodeXplainAcademy на фејсбук, или пак може да не контактирате на 070304005
 

Kajgana Shop

На врв Bottom