Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
19 февруари 2016
Мислења
364
Поени од реакции
68
Препорака за доктор пластична хирургија
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
4.602
Поени од реакции
225
Дали д-р Мери (ОРЛ) работи периодов?
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
17.728
Поени од реакции
36.005
Добар физиотерапевт? Некој што се бави со мускули на ногата? Имам проблем веројатно со еден мускул што долго време ме мачи (sartorius), па супер би било ако имате да препорачате некој.

Приватно или државно не ми е битно.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.118
Поени од реакции
181.152

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.118
Поени од реакции
181.152
a kade raboti dr Ѓокиќ?, на клиника или приватно, ќе може контакт?
На клиника за пластична и реконструктивна хирургија ти се сите овие, оди кај матичниот и побарај упат
 
Член од
30 ноември 2019
Мислења
32
Поени од реакции
5
Мислење за уролог др. Ставридис во Рес Хумана и дали може сега да се закаже со оваа ситуацијата?
 
Член од
21 јуни 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Препорака за матичен во Аеродром ... ?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Член од
22 ноември 2018
Мислења
136
Поени од реакции
206
Мислење за уролог др. Ставридис во Рес Хумана и дали може сега да се закаже со оваа ситуацијата?
Работата е што немаш многу избор во ваква ситуација, само на приватно уролог(неуромедика, рес хумана, жан митрев и систина)
Препорака за матичен во Аеродром ... ?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
Каква препорака бараш, кога и да му побараш антибиотик да ти даде?
 
Член од
30 ноември 2019
Мислења
32
Поени од реакции
5
Не ми е проблем што е приватно.
Дали може сега да се закаже и каде е најдобро да одам?
Ако може контакт од некаде да се јавам.
Автоматски споено мислење:

И ако знае некој кој уролог е во која болница.
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
14.044
Поени од реакции
8.465
Мислење за уролог др. Ставридис во Рес Хумана и дали може сега да се закаже со оваа ситуацијата?
прашав пред 40-на дена во Ремедика, мислам 3000мкд беше преглед со вклучен ехо, а не се сеќавам кој доктор ми го кажаа ( а одеше прано Ставридис и во Ремедика мислам, ама не на прегледи ??).. а бев на 15.05 во Жан Митрев, таму ме фати мислам околу 2500 ( треба да видам документите)... а и пред Корона имам одено приватно кога имав мака, а немаше мој термин кај уролог... Ама нашето лоповско дендончев здравство ако одиш на приватен доктор лековите исто се само приватно, не може матичниот да ти даде рецепт од приватен преглед... а државен доктор на ургетни центри исто не дава мислење за лекови, само евентуално за антибиотик...
 
Член од
23 ноември 2016
Мислења
20
Поени од реакции
40
Zdravo ako moze da mi preporacate dobar ginekolog (po moznost zena) vo Strumica sto raboti so fondot za zdravstvo I prima novi pacienti.
 
На врв Bottom