Преку таквото..

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
онака тука глумам весел, на блогот глумам величина, во животот глумам нешто трето, сегде глума, а под маските сум тажен, онака, ја немам најдено среќата, не ми е мрско, бедно ми е..

некои сонови имам, знам дека ќе ги исполнам, ама тие нема да ме исполнат мене..

а уште сеир ми мавате..

:(
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Офчар напиша:
онака тука глумам весел, на блогот глумам величина, во животот глумам нешто трето, сегде глума, а под маските сум тажен, онака, ја немам најдено среќата, не ми е мрско, бедно ми е..

некои сонови имам, знам дека ќе ги исполнам, ама тие нема да ме исполнат мене..

а уште сеир ми мавате..

:(
која среќа сакаш да ја најдеш ти на 18???
моментално не ми е..али до пред некој ден ми беше преквасено од се...сеа искулирав и се осеќам живо:)после дождот,сонце:je:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Офчар напиша:
онака тука глумам весел, на блогот глумам величина, во животот глумам нешто трето, сегде глума, а под маските сум тажен, онака, ја немам најдено среќата, не ми е мрско, бедно ми е..

некои сонови имам, знам дека ќе ги исполнам, ама тие нема да ме исполнат мене..

а уште сеир ми мавате..

:(
Животот е суров пријателе. Во него нема царски патишта. Ти си на вистинскиот пат за да се разбудиш, а кога ќе се разбудиш ќе сватиш дека тоа било само сон. Оние кои ти фаќаат сеир, живеат во своите соништа во кои не се во можност да се препознаат себе си. Die hard.
 
Член од
15 јануари 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
Офчар напиша:
.. мене ми е преку таквото..

ОД СВЕ..

:icon_roll

Дали и на вас ви е исто така?!

:) :)
Зависи на кого колкаво му е таквото. На тие што им е мало таквото сфе им се чини преку(како горенаведениот пример). Али мене тешко ми иде преку таквото, проценете зашо... Лееј ама фалење удрив.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
mene sea mi ide da kazam goootooovo ne mi se ziveee ali se mora
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Коа животот ти дава лимуни, напрај лимунада. :)
Офчарче мое мило. Шо ти даа животот тебе?
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
е ми е преку таквото... и сеа што?

п.ѕ. stormy она за лимонадата добро ти е :icon_lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мене ми е преку таквото од денешната комисија во гимназијава. Вчера ми дојдоа и на час и ги експедирав оти праев писмена. ИДИОТШЛУК!
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
Oд се ми е здосадено, глава ме боли, мозокот ми е на резерва, ми се спие, ми се јаде, ми се моча, ми се кака, ми се повраќа...
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
123 напиша:
Oд се ми е здосадено, глава ме боли, мозокот ми е на резерва, ми се спие, ми се јаде, ми се моча, ми се кака, ми се повраќа...
Да не ти касни?:icon_lol:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Преку таквото од испозанесени идиоти кои мислат оти знаат се а у ствари се глупи како тракторска гума за ИМТ 539(омилена земјоделска машина во струмичките села).А посебно ако таквите идиоти ти се на главата,е загазен си за сите пари.
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Многу сте негативци бре
Шо знам, мене никад не ми е преку таквото:raz: Ама ако ми биде ќе си кажам :)
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Офчар, не си единствен бате, глеј да издржиш некако...јеби га, и ја си викам така, ама па не се трпи више. Уште ова Кајганава да не е, човек да побудали начисто, не преку таквото туку уште 10 такви да имам преку сите такви ќе ми биде и малку ќе ми се!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom