Правна одбрана за забрана за дискриминација

Член од
6 септември 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
До Почитуваните до Форумот, ве замолувам ако сте во мжност да најдите ,правилно повикување на законите за одбрана на дирекно и индирекно дискриминирање пред државните истутуци на рм.со почит
 
На врв Bottom