Правен факкултет При МИТ и Славјански

Член од
1 јули 2013
Мислења
17
Поени од реакции
1
Студенти на правен од овие два универзитети да споделите искуства, како сте задоволни, колку е тешко да се завршат, што сметате кој е полесен да се стигне до диплома, прашувам бидејќи сум студент на правен при уким и сум страшно разочаран па сакам да се префрлам на некој од овие два универзитета, целта ми е да стасам што побрзо до диплома, бидејќи ми треба за работата...
Ве молам без предрасуди, само студенти со искуство од овие универзитети мислење свое...
Благодарам
 
Член од
1 јули 2013
Мислења
17
Поени од реакции
1
Професорите се "претешки"
бтв офтопик ми е одговоров твој, барам мислење од студенти на горенаведените универзитети
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.947
Студенти на правен од овие два универзитети да споделите искуства, како сте задоволни, колку е тешко да се завршат, што сметате кој е полесен да се стигне до диплома, прашувам бидејќи сум студент на правен при уким и сум страшно разочаран па сакам да се префрлам на некој од овие два универзитета, целта ми е да стасам што побрзо до диплома, бидејќи ми треба за работата...
Ве молам без предрасуди, само студенти со искуство од овие универзитети мислење свое...
Благодарам
Златен тој, ти треба побрзо дипломата :pos::pos::pos::pos::pos::pos::aplauz::aplauz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz:

Тешко на тие што ќе ги застапуваш.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom