Постдипломски на студиската програма по историја

Член од
14 јануари 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Би сакал да запишам мастер на некоја од насоките по историја. Дали знаете некој што студира(л), па да споделите искуство? Дали воопшто би било добра одлука за понатамошна кариера? Кое е вашето општо мислење за Факултетот и програмата?
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.125
Поени од реакции
4.110
Би сакал да запишам мастер на некоја од насоките по историја. Дали знаете некој што студира(л), па да споделите искуство? Дали воопшто би било добра одлука за понатамошна кариера? Кое е вашето општо мислење за Факултетот и програмата?
So ke ti e? Dzabe parite ke si gi frlis
 
Член од
30 јануари 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Навистина, историјата има многу полиња. Треба да ги дознаете специјалностите поврзани со знаењето што го следите the backrooms
 

Kajgana Shop

На врв Bottom