После колку време врска да му дадеш?

Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Прашање до машките: Што би помислиле вие за женската што одма ќе ви даде?
Искрено сум бил 4 пати во ситуација еве полнам 28 години 4 жени од прва ми дадоа од сите 4 една мислев дека вреди ама неее.. значи стварно да не се лажеме жена што ке ти даде од прва тебе ке и даде и на секој втор немој многу да леташ да се уфилмаш да веруваш дека си некој посебен, и да бидеме реални во таквиот вид на секс и машкото е некој вид к.рва
 
Последно уредено:
Член од
29 септември 2017
Мислења
178
Поени од реакции
102
Искрено сум бил 4 пати во ситуација еве полнам 28 години 4 жени од прва ми дадоа од сите 4 една мислев дека вреди ама неее.. значи стварно да не се лажеме жена што ке ти даде од прва тебе ке и даде и на секој втор немој многу да леташ да се уфилмаш да веруваш дека си некој посебен, и да бидеме реални во таквиот вид на секс и машкото е некој вид к.рва
Баш така.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Искрено сум бил 4 пати во ситуација еве полнам 28 години 4 жени од прва ми дадоа од сите 4 една мислев дека вреди ама неее.. значи стварно да не се лажеме жена што ке ти даде од прва тебе ке и даде и на секој втор немој многу да леташ да се уфилмаш да веруваш дека си некој посебен, и да бидеме реални во таквиот вид на секс и машкото е некој вид к.рва
:facepalm:
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
После 3г., евентуално пред умирање.

Такси драјвер затоа најубо ти такси да си возиш, и да си најдиш некоја шо нема да ти дади никад, попоштена од таа нема, 100 посто ќе ја биди.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
А што подразбирате вие машките под тоа ''одма''? За еден ден? На прв дејт ор уат?
Прв дејт повеќе, значи се запознаваш ок си правиш муабет после тоа на кола или на градските клупи одма ти седнува на скут
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Почеток на врска (не е битно дали е прв ден, прва недела или прв месец).
А така.
Епа видиш то е индивидуално за кој до кога е почеток, за тебе е до еден месец за некој друг не.
А и патем мислењето за женската ќе ти го искреираат и други миљарда фактори несамо една причина.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.753
Поени од реакции
24.443
Искрено сум бил 4 пати во ситуација еве полнам 28 години 4 жени од прва ми дадоа од сите 4 една мислев дека вреди ама неее.. значи стварно да не се лажеме жена што ке ти даде од прва тебе ке и даде и на секој втор немој многу да леташ да се уфилмаш да веруваш дека си некој посебен, и да бидеме реални во таквиот вид на секс и машкото е некој вид к.рва
28, a детиште со паметот.
 
Член од
29 септември 2017
Мислења
178
Поени од реакции
102
Да не претеруваме сега.
Добро де, како пример го зедов.[DOUBLEPOST=1510006670][/DOUBLEPOST]
А така.
Епа видиш то е индивидуално за кој до кога е почеток, за тебе е до еден месец за некој друг не.
А и патем мислењето за женската ќе ти го искреираат и други миљарда фактори несамо една причина.
Не, за мене почеток е прв ден или евентуално недела, не знам како сметаат другите почеток, затоа и прв месец пишав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom