Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
divine напиша:
Армагедон ... и пак ме тераше на плачење иако по незнам кој пат го гледам ... :( :( :( :cry:

мене ми се случува истото со Brave Heart
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Еј да бе, Brave Heart ... одамна договараме со Еко да го гледаме, ама никако ... ќе му кажам за денес ... јас всушност не сум сигурна дали го иам гледано овој филм ... :?
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
divine напиша:
Еј да бе, Brave Heart ... одамна договараме со Еко да го гледаме, ама никако ... ќе му кажам за денес ... јас всушност не сум сигурна дали го иам гледано овој филм ... :?
верувај ми дека ке плачеш додека трае филмот, да бев женско ич немаше да ми биде срам да се исплачам :D
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Gizo напиша:
divine напиша:
Еј да бе, Brave Heart ... одамна договараме со Еко да го гледаме, ама никако ... ќе му кажам за денес ... јас всушност не сум сигурна дали го иам гледано овој филм ... :?
верувај ми дека ке плачеш додека трае филмот, да бев женско ич немаше да ми биде срам да се исплачам :D
Crybaby :( :( :( :(
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
MSV напиша:
Не бе за филмот.....
Ти си плачко!!! :( :( :(
те сфатив бе, гледаш дека се заебавам, а посебно плачам кога гледам некој емисија за смрта на Курт Кобејн, тоа ми е најжалното нешто за гледање
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Gizo напиша:
MSV напиша:
Не бе за филмот.....
Ти си плачко!!! :( :( :(
те сфатив бе, гледаш дека се заебавам, а посебно плачам кога гледам некој емисија за смрта на Курт Кобејн, тоа ми е најжалното нешто за гледање
А да не плачеш и на шпански серии???
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
More site gledet shpanski serii i plachet ama nikoj ne priznavat :lol:

p.s prostevajte sho ne pisham literaturno,ama ne mozam nikako da se naviknam.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
SpaceLily напиша:
More site gledet shpanski serii i plachet ama nikoj ne priznavat :lol:

p.s prostevajte sho ne pisham literaturno,ama ne mozam nikako da se naviknam.
колку сакаш збори така, ја ипак си викам дека не гледам, па кој сака нека верува а кој несака немора, ми е гајле
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Gizo напиша:
верувај ми дека ке плачеш додека трае филмот, да бев женско ич немаше да ми биде срам да се исплачам :D
Го гледав, најубав е!!! А што ако сум женско кога го гледав со Еко ... јасно ти е зашто не плачев??? :lol: :lol: :P
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
divine напиша:
Gizo напиша:
верувај ми дека ке плачеш додека трае филмот, да бев женско ич немаше да ми биде срам да се исплачам :D
Го гледав, најубав е!!! А што ако сум женско кога го гледав со Еко ... јасно ти е зашто не плачев??? :lol: :lol: :P
срам да ти е, на најтажниот филм не си плачела :D :D
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Скришно пуштив малце по некоја солзичка, не сакам да сум тема на муабет на нареден собир :lol: :lol: :lol: :P
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom