Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Dangerous Water .. ova thriller ili sho beshe.. ali polno so ajkuli.. awe ne idam ja florida nikad !
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Mac)) напиша:
Овој филм дали два тројца го имаат глеано на форумов...Можда сме само јас и ти :)
Ја и го дадов филмот... :roll_icon

Инаку, прееска го гледав Lock, Stock and two smoking barrels
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
pred malce Bad boys 2 ....super e
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Mac)) напиша:
Овој филм дали два тројца го имаат глеано на форумов...Можда сме само јас и ти :)
Ја и го дадов филмот... :roll_icon

Инаку, прееска го гледав Lock, Stock and two smoking barrels
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Spy hard
со Leslie Nielsen
по којзнае кој пат,ама пак се смеам бе мамата,колку е само луд типот
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
јас преги изгледав едно добро филмче,ама незнам како се вика..
се зборува за едно мало девојче-глувонемо,ама не е родено така,туку тоа и се случува на денот на смртта на татко и(-позната рок-ѕвезда,умира на еден од неговите концерти-времето е врнежливо,а инсталацијата на каблите не му е баш најдобра и настанува спој,и тој умира)
на девојчето не можеа да и помогне ниеден специјалист,туку,во соседството имаше еден млад дечко и он свиреше на гитара,и пееше,а девојчето седеше надвор,го слушна него и почна да пее,а после и да зборува(и слуша)
итн.. итн.. итн..
 
Член од
20 мај 2006
Мислења
51
Поени од реакции
0
Walk the line,ama zaspav ne go dogledav:poss:,ama ke go dogledam negogas
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
BusHav напиша:
Spy hard
со Leslie Nielsen
по којзнае кој пат,ама пак се смеам бе мамата,колку е само луд типот
Чекај ти не идеше на ФИЛМ и ТВ?!?!?! :zlo:
Добар иначе???

Да не го имаш филмот на било што? освен лента...
Со него гледај го WRONGFULLY ACUSED сум се смеел 2 саат, све ме болеше после тоа
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
Pred malku go gledav ........... Samounishtuvanje
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Sega samo sto go gledav The notebook filmot me voodusevi vredi da se gleda
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
Znae nekoj kako se vika onoj filmon so kamoinot so ja brka kolata? Samo toa e u filmot. Eden siv kamion i brka edna crvena kola so ja vozi eden tip so naocarcinja i brkovi. Mnogu otkacen film. Mislam na spilberg deka e!
 
Член од
24 мај 2006
Мислења
61
Поени од реакции
0
Posledem beshe pred 3 dena go gleav X-men 3. Interesno X-men kako X-men!:)
 

princess

DaRe tO DrEaM
Член од
8 јуни 2006
Мислења
245
Поени од реакции
0
vcera konecno go gledav scary movie 4 i iskreno mnogu me razocara:(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom