Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
19 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
more bot ti nacrtaj si so marker:D i daj kazi sifra :D :je:nekoja za da ne se siri koa pukam.........
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
korun sus ti :baeh: drugi da kazet saakam :je: nekoj administrator ne ti :D
Абе те зезав, има шифра таква, фала Богу. Само не ти ја кажувам, не сум администратор, не смеам! :baeh:

Нека те убиваат сеа тие што ја имаат пишано и не им се шири нишанот. Ти, јебига, ќе си пукаш на сец. Не пукај рафално пошо се шири многу нишанот и не е прецизно оружјето.
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
10
Имам еден проблем со Steam дали некој ќе може да каже како да го решам :):vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom