Помош и совети

KevinM

PC YODA MASTER
Член од
5 септември 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
da ne znaete kako da kreiram server za internet igranje CS:S so piratska igra
 
Член од
11 март 2007
Мислења
7
Поени од реакции
0
zdravo dali moze nekoj da mi pomogne ja instalirav igrata Colin McRae Rally 2005 no nemozam da ja igram mi pokazuva nekoj probelm (GraphicsSS_SetupRender Adapter has no modes ! ) ako moze nekoj da pomogne pls.
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Dali nekoj se sekava kako bese codot za halflife 2 polse prvoto igranje botovite zamrznuvaat ne se dvizat
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Вака сеа. Додека играм НФС Карбон на среде игра ми се исклучува и ми се појавува прозорец со следнава порака: бла бла... and needs to close, we are sorry... (извинете ама не го запамтив текстот) Прозорецот има само едно копче - Close. Помош?
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Вака сеа. Додека играм НФС Карбон на среде игра ми се исклучува и ми се појавува прозорец со следнава порака: бла бла... and needs to close, we are sorry... (извинете ама не го запамтив текстот) Прозорецот има само едно копче - Close. Помош?
Лош крак.
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
КОЈА Е ИГРАВА АМАН КАЖЕТЕ ОТИ ЌЕ ТРЕБАТ ДА СЕ УБИЈАМ :icon_lol:

Незнам дали е точно ваква...ама слична е, ЖАБА треба да помини улици и слично :D
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
Едно прашање: Си ја инсталирав Test Drive Unlimited ја кракував и играта си функционира. Отидов на првата мисија(трка) одам на старт и ништо не се случува а не се укочува играта. Дали јас некаде грешам, дали играта не ми ја бива??
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Едно прашање: Си ја инсталирав Test Drive Unlimited ја кракував и играта си функционира. Отидов на првата мисија(трка) одам на старт и ништо не се случува а не се укочува играта. Дали јас некаде грешам, дали играта не ми ја бива??
Каков PC имаш? Можно да е од конфигурацијата.
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
Да не знае некој каде можам да ја најдам (даунлоудувам) ГТА 1, онаа со човечето што го глеаш од птичја перспектива? Нај закон игра е таа
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
Ej fala mnogu. a so e fintava so pisuvanje moi info? treba da sum registriran ili ne?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom