Помош! Исчезната е жената на фотографијата, дали сте ја виделе?

Статус
Затворена за нови мислења.
S

Sheldon Cooper

Гостин
Немала љубовник, не должела пари никому, немала никакви проблеми дома и не била ни психички болна...сосем нормалана жена. Кажала дека ќе оди да фрли ѓубре и да испуши цигара и повеќе не се вратила. Затоа за што и да е кажате!
Мони, мислам дека има шанси женава да била киднапирана пошо вака медицинската историjа и е во ред и немала склероза и алцхаjмер..преостанува опциjата да jа киднапирал некоj :S
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.697
Мони, мислам дека има шанси женава да била киднапирана пошо вака медицинската историjа и е во ред и немала склероза и алцхаjмер..преостанува опциjата да jа киднапирал некоj :S
Има многу опции, али новости за жал нема :( Мистериозно и жално...:(
 
H

^HITMAN^

Гостин
Зошто пишувате на темава? Не е играчка ова за фаќање сеир, има посебна тема за тоа. Модератор ај те молам избриши го мојот пост и сите останати глупости.
 
Член од
1 март 2008
Мислења
1.396
Поени од реакции
1.050
Jas nekako od koa pocnaa ovie raboti prd godina dena si mislam deka opciite se dve:

Ili vonzemjani ja kidnapirale ( bidejki niz svetot ima iljada takvi slucuvanja)

Ili mislam deka albanskata mafija prosto kidnapiraat luge i gi prodavaat organite.Sum cital i takvi raboti.Ako se sekavate alfite koga pretepaa edno cigance potoa go najdoa vo vardar bez organi vo teloto.Taka nesto se bese izdesavalo..

Taka da nesto seriozno smrdi.No ova vtoroto poveke mi drzi voda.Oti ne moze tuku taka da iscezne normalna osoba.I da e pripadnala nekade ke ja vide nekoj.Infarkt ova ona toa ne igrae.Nitu pak samoubistvo ili nesto takvo (mozebi no mal e procentot na toa)

taka da ... ne znam... a za ova so vonzemjanive ne se zezam.Prosto davam idea.I navistina e zalno sto se slucuvat takvi raboti.Navistina zalno ... daj boze neka izleze se za arno.

A treata opcija nesto mi se mota nekoj seriski ubiec.Oti i toa bese realnost vo MK ako se sekavate eden tip bese ubil nekolku zeni.Ama go fatija podocna.

Pozdrav... neka dojde pomos i sreka za zenava.
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Jas nekako od koa pocnaa ovie raboti prd godina dena si mislam deka opciite se dve:

Ili vonzemjani ja kidnapirale ( bidejki niz svetot ima iljada takvi slucuvanja)

Ili mislam deka albanskata mafija prosto kidnapiraat luge i gi prodavaat organite.Sum cital i takvi raboti.Ako se sekavate alfite koga pretepaa edno cigance potoa go najdoa vo vardar bez organi vo teloto.Taka nesto se bese izdesavalo..
.
Вонземјани? Мислам дека на луѓево не им е до глупости дојдено.
А, вториот случај, со детето, го најдоа во Вардар, ама имаше органи.
Типичен пример за ширење дезинформации. :tapp:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Колку години има женава?

Едит: не видов во првиот пост пишувало
 

ChaLL3nGeR

Кајгана's APEX PredaTor
Член од
15 април 2009
Мислења
721
Поени од реакции
66
H

^HITMAN^

Гостин
Jas nekako od koa pocnaa ovie raboti prd godina dena si mislam deka opciite se dve:

Ili vonzemjani ja kidnapirale ( bidejki niz svetot ima iljada takvi slucuvanja)

Ili mislam deka albanskata mafija prosto kidnapiraat luge i gi prodavaat organite.Sum cital i takvi raboti.Ako se sekavate alfite koga pretepaa edno cigance potoa go najdoa vo vardar bez organi vo teloto.Taka nesto se bese izdesavalo..

Taka da nesto seriozno smrdi.No ova vtoroto poveke mi drzi voda.Oti ne moze tuku taka da iscezne normalna osoba.I da e pripadnala nekade ke ja vide nekoj.Infarkt ova ona toa ne igrae.Nitu pak samoubistvo ili nesto takvo (mozebi no mal e procentot na toa)

taka da ... ne znam... a za ova so vonzemjanive ne se zezam.Prosto davam idea.I navistina e zalno sto se slucuvat takvi raboti.Navistina zalno ... daj boze neka izleze se za arno.

A treata opcija nesto mi se mota nekoj seriski ubiec.Oti i toa bese realnost vo MK ako se sekavate eden tip bese ubil nekolku zeni.Ama go fatija podocna.

Pozdrav... neka dojde pomos i sreka za zenava.
Благодариме што ни ги предочи опциите и ни ги отвори очите. Ние сметавме дека жената се крие за да го изненади семејството откако ќе се појави.
И дај престанете веќе со глупости.
 
Член од
17 октомври 2009
Мислења
148
Поени од реакции
10
Jas nekako od koa pocnaa ovie raboti prd godina dena si mislam deka opciite se dve:

Ili vonzemjani ja kidnapirale ( bidejki niz svetot ima iljada takvi slucuvanja)

Ili mislam deka albanskata mafija prosto kidnapiraat luge i gi prodavaat organite.Sum cital i takvi raboti.Ako se sekavate alfite koga pretepaa edno cigance potoa go najdoa vo vardar bez organi vo teloto.Taka nesto se bese izdesavalo..

Taka da nesto seriozno smrdi.No ova vtoroto poveke mi drzi voda.Oti ne moze tuku taka da iscezne normalna osoba.I da e pripadnala nekade ke ja vide nekoj.Infarkt ova ona toa ne igrae.Nitu pak samoubistvo ili nesto takvo (mozebi no mal e procentot na toa)

taka da ... ne znam... a za ova so vonzemjanive ne se zezam.Prosto davam idea.I navistina e zalno sto se slucuvat takvi raboti.Navistina zalno ... daj boze neka izleze se za arno.

A treata opcija nesto mi se mota nekoj seriski ubiec.Oti i toa bese realnost vo MK ako se sekavate eden tip bese ubil nekolku zeni.Ama go fatija podocna.

Pozdrav... neka dojde pomos i sreka za zenava.
22 години имаш и срамота е вака да размислуваш .. мртов сериозен, зборуваш и фантазираш небаре 10 годишно дете .. очигледно улицата си на направила своето .. се извинувам за офтопик
 

vidra_sk

Баш ми е гајле :P
Член од
22 април 2010
Мислења
35
Поени од реакции
1
Слушнав за овој случај, и на фејсбук има група. Многу ми е жал и искрено посакувам жената да е жива и здрава и побрзо да се врати дома. :(
Значи во денешно време, не само деца туку и возрасни да се пазат. Какво време дојде.. :nenene:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Помина повеќе од месец и пол од исчезнување на жената. Се најде нешто? Трага, информација...нешто, било што?
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Нема никаква трага, никаква информација:( едноставно ништо не знаеме:(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom