Подарувам

Член од
15 септември 2019
Мислења
11
Поени од реакции
1
Здраво, знаете ли од каде можам да купам или вдомам Корги(Pembroke)? (Во Македонија)
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Итно се вдомуваат братче и сестриче, по можност заедно бидејќи се многу поврзани. Стари се 2 и пол месеци и одгледани во домашни услови без мајка. Имаат стекнато хигиенски навики и се прочистени од надворешни/внатрешни паразити. Ги вдомувам од причина што мачката која ја чувам 5 години никако не ги прифаќа и агресивна е кон нив. Ве молам, само сериозни љубители. Контакт 078440624.

121613464_340971993836065_5206899996376194979_n.jpg
121662826_966882827166365_7862363375397248921_n.jpg 121672024_663026364642217_8580362367032466758_n.jpg 121678248_368271827866644_4398927288975914950_n.jpg
 
На врв Bottom