Пеете ли додека се туширате?

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Пааа да да пеам под туш и тоа многу често! :cool: Инаку скоро секогаш си пуштам музика од телефонот и си правам журка под тушот! :pos:
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.026
Поени од реакции
2.077
Да..најчесто навивачки песни ..:D
 
I

Ivanovska

Гостин
Пеам растурам хахахаах. :D

и кило злата око врата да ме краси
док стојим на тераси
у стију тонија монтана..........вип србија око новца свет се врти

ова пеам кога сум расположена xD кога не сум ја пеам онаа финската песна за евровизија што победи 2006 хахахаах џаст кидинг :pos: кога сум изнервирана не пеам :ROFLMAO:
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
пеам коа сум сама дома, еднаш ми дојде комшија на врата пошо беше касно :oops:
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559
пеам цели арии.. најчесто павароти.. :D
хахаха... мајтап , не пеам.. ама затоа имам секој ден жива свирка, го слушам комшијата дури од 6 спрат како држи соло концерти, и тоа каков репертоар има, па кога ке ја разлее Качи се моме на коња, да ти е мерак да го слушаш.. дури и да се разиграш в бања. :D
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Не само што пеам, туку давам и интервјуа, си замислувам модни комбинации, мислам што ќе јадам, водам замислени разговори што сакам да се слулат, си смислувам затки, одговори за на форуми, разрешувам важни животни прашања. После тоа мајка ми и татко ми се чудат како бојчерот магично се вратил на 0 иако бил цел полн , а од тогаш се избањал само 1 човек. ( јас се разбира)
 
Член од
9 октомври 2011
Мислења
88
Поени од реакции
15
ма пуштам музика од телефон, било да сум сам дома или не (само кога има гости ми е срам :cenzura: ) и си пеам шо е следно у плеер :pos:не дека се дерам да ме слуша пола зграда, онака.. само работата е што ептен у филмови влагам :vozbud:
 

Ivana*Antique

Чисто информативно
Член од
5 септември 2011
Мислења
312
Поени од реакции
144
Строго само аве марија :) и тоа се дерам колку што ме држи глас :)
 

Mila Mina

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Член од
12 ноември 2011
Мислења
649
Поени од реакции
712
Не никогаш! И никогаш не ја сватив желбата кај другите да се пее испод туш:) Што е толку магично под туш!?:D
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.266
Поени од реакции
30.347
e sega ke te prosvetlam:ROFLMAO::LOL: tolku ubavo peam pod tush ., shto komshivkata trchajki dotrchuva ., veke spremna grbot da mi /i go istrijam:rolleyes::D
 
Член од
8 октомври 2011
Мислења
249
Поени од реакции
65
ne slusam nesto posebno turbo folk osven nekolku peacki i toa dali 1 nedelno a znam da zapeam nesto t folk dodeka se tusiram...... samo taka mi doaga.........
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.847
Поени од реакции
14.228
Член од
3 март 2009
Мислења
601
Поени од реакции
178
Понекоаш си потпевнувам, ако сум ептен расположена... На моите им го разубавувам денот :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom