Педерлак меѓу италијанските фудбалери

Член од
11 декември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
А примаат ли женски У ДРУШТВО да идам или воопшто не им се потребни?!:icon_lol:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Абе ако гледаме за Милан мене Пирло ми е најпедер посебно коа го видов на пеналите коа беше гушнат со Канаваро. А и плус некои движења коа ги прави....
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.453
Поени од реакции
7.949
па може да е педер Неста бе, ги ебе сите кој ке му се пресретнат у текот на утакмицата... хахахаха... абе ај молим ве, овие се најголеми ебачишта(на женски, се разбира) у фудбалот бе...а шт мислите "тврдиве момци" од Англија не се педераси??? хахаха кога го видам Дејвид Џејмс,Алан Ширер или овој Мва-рувари,Кристијано Роналдо, исто како трансексуалци да гледам... абе дај ви се молам, тешка љубомора од страна на светот, бидејки италијаниве се СВЕТСКИ ПРВАЦИ... хахаха јеааа... тоа е истината...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Што нема да направат луѓево за пари значи.:icon_roll
 
G

GoddessOfRock

Гостин
И пилињата на гранките знаат дека е Неста во прашање..:)
Ај не шири дезинфорнации- освен ако не ти е преверено тоа- лично да се имаш уверено:pos2::pipi:
Од Милан тоа му е лапсус- не постои таков он сакал да каже Интер-МИЛАН ама рекол само МИЛАН:pos2::pos2::pipi:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Педерлак меѓу италијанските фудбалери е насловот на темата :icon_lol:
Ова е тоа што се случува и во останатите лиги, ако е за тоа



:icon_lol:
што ти значи оданост и посветеност кон некој клуб значи... :icon_lol:

насловот на темата е изјава на некој италијански фудбалер, не рече некој дека го нема и во другите лиги...

ама ако се случува и во другите не значи дека не се случува и во италијанската и во клубот кој го обожаваш... :back:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Ај не шири дезинфорнации- освен ако не ти е преверено тоа- лично да се имаш уверено:pos2::pipi:
Од Милан тоа му е лапсус- не постои таков он сакал да каже Интер-МИЛАН ама рекол само МИЛАН:pos2::pos2::pipi:
Дезинформации???
па човекот тврди дека има,ти знаеш дека нема:toe:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Име ? Доказ ?
До тогаш не верувам ништо :icon_lol:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Гатузо, Пирло, Неста овие ми се така осомничени. Гатузо, дека секогаш се прави нај маж од сите, толку многу се прави мужиште што и зборот маж го поминува у мушкост. Пирло, многу мирен и емотивен, онака таман педер ко да се плаши од нешто му е фацата. Неста не знам, сите викаат дека он бил така и јас :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom