Омилена навивачка песна

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Доста не копиравте,доста наши песни вие пеевте,ајде дојди педерче,па и да го пушите се научивте! :bip:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.962
hahahaha ajde dosta dosta edna pesena sme vi zemale dosta ne kopiravte ajde kuti tamu RADNICAKA KLASA KUR DA MI KASA
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
хаха еве колку си запознаен со твојата бедна навивачка група City Park Cheerleaders мажиња прости а за тоа последното не верувам дека можеш сам да си го каснеш :tapp:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.962
hahaha VO NASETO MILO SKOPJE AERODROM SELO IMA MZT TAMU IGRA SELJACI PRVA LIGA
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
само така избегнувај го одговорот маже едно нежно
АЛЕ АЛЕ АЛЕ ОООООООО РАБОТНИЧКИ ПУШИ ГО СИТЕ ДОБРО ЗНАЕМЕ ДЕКА ВИЕ БЕГАТЕ ОД НАС АЕРОДРОМЦИТЕЕЕЕЕ:bip:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.962
hahahahahaha begame da da vo pravo si,dobri reziseri ste:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Ќе набројам неколку песни кој сте ги копирале:
1.О господе.
2.Од ѓорче петров до железничка
3.Како го пуши како го пуши (годел работнички)

1 спектакуларно бегство

Предпоследното гостовање во паркот кога мала црвена геј група проба да изврши напад со огномет и флаши од другата страна на Вардар,меѓутоа за кратко се виде дека се лични асистенти на светскиот олимпиец Усеин Болт кој има злато во категоријата спринт на 100 метри.Момците толку брзо бегаа што се качија на калето за 9.45,но јас лично мислам дека можат и подобро.
(подобро да не го спомнувам последното гостуваше во геј паркот,кога имаше нереди во романтичното дебар маало-епилог-искршени прозорци,кафичи и коли низ јуришот на новонастанатите Young Team!

2 спектакуларно бегство

Вашето предпоследно гостување во Аеродром кадешто има и клип за вашата брзина по која сте препознатливи на булеварот према нашата ,,Плава Дворана'' :pos2: Бегавте од 10 момци во плаво..Ме мрзи да го оставам клипот,ГАРАНТ го знаеш :toe:

3 неспектакуларно бегство,ама ипак може да се нарече бегство

Последното гостување на ред геј бојси во нашиот Аеродром,кога целата група на чело со 5 лидери од различни екипи на градот кои никогаш ви животот не го гледале рабопички..Ги знаете екипите и лидерите,некои не се од македонска националност.На кратко помисливте дека момците од Yong Team се којзнае колкава бројка па се навлековте у уличката ко дечиња во 1 одд коа одат накај ручече..Е тек после по атакот на полицијата врз нас добија сила нежните девојчиња.. МИЗЕРИЈА

Поздрав со песнава и добра ноќ,сонувај ги најдобрите Фамилија 97

Преку ден ебам,цела ноќ ебам,центарски пички,на куров си ги редам!




пс.во ритам на преку ден еооо :pos2: :pos2: :pos2: нови дечки мислам дека беа :nesvest:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ќе набројам неколку песни кој сте ги копирале:
1.О господе.
2.Од ѓорче петров до железничка
3.Како го пуши како го пуши (годел работнички)

1 спектакуларно бегство

Предпоследното гостовање во паркот кога мала црвена геј група проба да изврши напад со огномет и флаши од другата страна на Вардар,меѓутоа за кратко се виде дека се лични асистенти на светскиот олимпиец Усеин Болт кој има злато во категоријата спринт на 100 метри.Момците толку брзо бегаа што се качија на калето за 9.45,но јас лично мислам дека можат и подобро.
(подобро да не го спомнувам последното гостуваше во геј паркот,кога имаше нереди во романтичното дебар маало-епилог-искршени прозорци,кафичи и коли низ јуришот на новонастанатите Young Team!

2 спектакуларно бегство

Вашето предпоследно гостување во Аеродром кадешто има и клип за вашата брзина по која сте препознатливи на булеварот према нашата ,,Плава Дворана'' :pos2: Бегавте од 10 момци во плаво..Ме мрзи да го оставам клипот,ГАРАНТ го знаеш :toe:

3 неспектакуларно бегство,ама ипак може да се нарече бегство

Последното гостување на ред геј бојси во нашиот Аеродром,кога целата група на чело со 5 лидери од различни екипи на градот кои никогаш ви животот не го гледале рабопички..Ги знаете екипите и лидерите,некои не се од македонска националност.На кратко помисливте дека момците од Yong Team се којзнае колкава бројка па се навлековте у уличката ко дечиња во 1 одд коа одат накај ручече..Е тек после по атакот на полицијата врз нас добија сила нежните девојчиња.. МИЗЕРИЈА

Поздрав со песнава и добра ноќ,сонувај ги најдобрите Фамилија 97

Преку ден ебам,цела ноќ ебам,центарски пички,на куров си ги редам!




пс.во ритам на преку ден еооо :pos2: :pos2: :pos2: нови дечки мислам дека беа :nesvest:
у постов нема ама баш ништо реално да земете да направите филм може оскар за добра режија ке земете....а и сами знаете како беше

бај д веј

имаш желба за титула имаш само една нула п*ши мзт....
имаш желба за титула случајно е 10-0 п*ши мзт.....

(бегате бегате пи*кици)

може малку смеееее може малку смеее.....али доста сме за да ве ебеме вас аеродромцитеееее оооооооооооооооо
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Абре Македонче
Излези момче право на тераса.......
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
у постов нема ама баш ништо реално да земете да направите филм може оскар за добра режија ке земете....а и сами знаете како беше

бај д веј

имаш желба за титула имаш само една нула п*ши мзт....
имаш желба за титула случајно е 10-0 п*ши мзт.....

(бегате бегате пи*кици)

може малку смеееее може малку смеее.....али доста сме за да ве ебеме вас аеродромцитеееее оооооооооооооооо


Abe fotokopiri prekintete ozbilno,cel zivot ne kopirate,da se nadovrzam i so
"Igraj Mzt za nas pobedi (vie ja peete pusi ...)" ne mi tekinjaat drugi,inace u biserfchnet dole ima fotokopirnica pa nekoj od vas mozeda raboti tamu!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Abe fotokopiri prekintete ozbilno,cel zivot ne kopirate,da se nadovrzam i so
"Igraj Mzt za nas pobedi (vie ja peete pusi ...)" ne mi tekinjaat drugi,inace u biserfchnet dole ima fotokopirnica pa nekoj od vas mozeda raboti tamu!!!
љубо што се мешаш ти бе :pos2::pos2:

тебе би ти кажал едно нешто али ајде...знаеш и сам прво со рацете вака
// после менјаме страна \\ а у случај доаѓа вака // \\ // \\ :pos2::pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
љубо што се мешаш ти бе :pos2::pos2:

тебе би ти кажал едно нешто али ајде...знаеш и сам прво со рацете вака
// после менјаме страна \\ а у случај доаѓа вака // \\ // \\ :pos2::pos2:
,

Пеам јас за вас сега на цел глас вие сте ПИЧКИ сити парк бојси


поздрав до педерите во црвено

пс.најбрзите момци во градот dhl :pos2:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
у постов нема ама баш ништо реално да земете да направите филм може оскар за добра режија ке земете....а и сами знаете како беше

бај д веј

имаш желба за титула имаш само една нула п*ши мзт....
имаш желба за титула случајно е 10-0 п*ши мзт.....

(бегате бегате пи*кици)

може малку смеееее може малку смеее.....али доста сме за да ве ебеме вас аеродромцитеееее оооооооооооооооо
Абе куртон ако ние сме пички и педери и не знам уше какви се не зашо тогаш не копирате што и да непраиме (не е убаво така да се збори за идолите):pusk::bip: :tapp:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.962
abe od gorce do zeleznicka vasa pesna a??viva e taa pesna inace aj kazi DA NE OD KOMITI slucajno??? VO CELA BITOLSKA OKOLINA i tako dalje ili moze da gresam a? pa sto sto zboris deka sme ve kopirale vo taa pesna
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
а ти ѕверче мало опушти се гледаш дека почна да забегуваш ептен прво научи ги ти песните кој од кој се па после ке правиме муабет....види прво кој почна да ја пее таа песна па после кој почна да ја копира!!!!!!!!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom