Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422
Член од
15 ноември 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Гласав за de_train. Инаку најмн ми оди на de_train i na de_dust :)
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
252
мене даст2 ми беше најинтересна ама дневно се играше по 5-6 пати и ми се здосади:toe:
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
462
Инферно закон!!а зш ја нема асаулт??и таа е добра.
:nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
 

retry

Слаткар
Член од
22 јули 2009
Мислења
9
Поени од реакции
1
Инферно закон МАПА тоП!!!
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.783
Поени од реакции
1.552
Асаут,бидејќи на скришно место се заложниците и можеш да праиш онадуење.:salut:
 
На врв Bottom