Одноклассники

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Забележав дека нема тема за оваа социјална мрежа
ова е руска социјална мрежа..ако не се лажам мислам дека е направена пред VK руската мрежа
Одноклассники стартува во март 2006 година,а Вконтакте во Октомври истата година.
една од ретките ,кајшто работи опцијата ,кој го посетува твјот профил.
Одноклассники е во сопственост на руската Mail.ru Group и во 2021 година е една од 30 те најпопуларни сајтови во светот.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.743
Поени од реакции
2.676
Забележав дека нема тема за оваа социјална мрежа
ова е руска социјална мрежа..ако не се лажам мислам дека е направена пред VK руската мрежа
Одноклассники стартува во март 2006 година,а Вконтакте во Октомври истата година.
една од ретките ,кајшто работи опцијата ,кој го посетува твјот профил.
Одноклассники е во сопственост на руската Mail.ru Group и во 2021 година е една од 30 те најпопуларни сајтови во светот.
Ја користам за гледање филмови, ваљда дека руска не ги допира многу copyright
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Имав профил на ВК ама одамна не сум се логирал, може 10 години.
Однокласники е малку напорна ако гледаме искрено.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.296
Поени од реакции
13.175
Имав профил на ВК ама одамна не сум се логирал, може 10 години.
Однокласники е малку напорна ако гледаме искрено.
Однокласники е убиство социоална мрежа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom