Обложување на нет

Член од
13 септември 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Na mozzart.com dobivkite od bonus kako mozam da gi prefrlam vo glavni sredstva ziti se. Ima pravilo nad 35 vrtenja da napravam i da go deaktiviram bonusot za da mozam da prefrlam toa go pravam i parite isczenuvaat gi nema eve nekolku pati isto mi se slucuva ama posledniov pat 800 evra izgorea taka ne se malku. Im pisam na tie se pravat mutavi ili ne vrakaat. Moze li nekoj da mi objasni ??
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
315
Поени од реакции
1.252
Na mozzart.com dobivkite od bonus kako mozam da gi prefrlam vo glavni sredstva ziti se. Ima pravilo nad 35 vrtenja da napravam i da go deaktiviram bonusot za da mozam da prefrlam toa go pravam i parite isczenuvaat gi nema eve nekolku pati isto mi se slucuva ama posledniov pat 800 evra izgorea taka ne se malku. Im pisam na tie se pravat mutavi ili ne vrakaat. Moze li nekoj da mi objasni ??
Друже бегај подалеку од овие,јас веќе 2 недели се расправам со них...8000 евра за повлекување имам,прво не сакаа да верифицират акаунто,после 10 дена расправање успеав да верифицирам,средствата ги повлеков на мојот скрил профил,но ете после 10 дена немам никакви средства пристигнати..пак маилови пишање и расправање на кое одговарат дека имаат проблем со исплаќање на скрил и дека нивните надлежни чим го решат проблемот ке ги имам парите на мојот скрил...немам веќе воља за игра поради овие бандити...а кога им уплакав преку скрил свои пари немаше никакви проблеми...катастрофа жива,немам зборови!
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
Друже бегај подалеку од овие,јас веќе 2 недели се расправам со них...8000 евра за повлекување имам,прво не сакаа да верифицират акаунто,после 10 дена расправање успеав да верифицирам,средствата ги повлеков на мојот скрил профил,но ете после 10 дена немам никакви средства пристигнати..пак маилови пишање и расправање на кое одговарат дека имаат проблем со исплаќање на скрил и дека нивните надлежни чим го решат проблемот ке ги имам парите на мојот скрил...немам веќе воља за игра поради овие бандити...а кога им уплакав преку скрил свои пари немаше никакви проблеми...катастрофа жива,немам зборови!
Kako si registriran na mozzart, od Makedonija ili Germanija ?
 
Член од
12 февруари 2023
Мислења
13
Поени од реакции
1
Друже бегај подалеку од овие,јас веќе 2 недели се расправам со них...8000 евра за повлекување имам,прво не сакаа да верифицират акаунто,после 10 дена расправање успеав да верифицирам,средствата ги повлеков на мојот скрил профил,но ете после 10 дена немам никакви средства пристигнати..пак маилови пишање и расправање на кое одговарат дека имаат проблем со исплаќање на скрил и дека нивните надлежни чим го решат проблемот ке ги имам парите на мојот скрил...немам веќе воља за игра поради овие бандити...а кога им уплакав преку скрил свои пари немаше никакви проблеми...катастрофа жива,немам зборови!
Јас видов дека манипулираат кога сакав да извадам пари и неможев ми бараат документи од работа, последни три сметки, лична карта, картичка преку која уплаќам средства итн. не им испратив си реков ај нека одат така ке ги изиграм и не играм повеќе на ова, ги потрошив и наредната ден ми стига на меил дека можам да вршам исплата на средства... Инаку јас исплата вршам дирекно на картица виза од комерцијална и нема никаков проблем. Но правилата околу игрите не ги објаснуваат како што треба
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.208
Јас видов дека манипулираат кога сакав да извадам пари и неможев ми бараат документи од работа, последни три сметки, лична карта, картичка преку која уплаќам средства итн. не им испратив си реков ај нека одат така ке ги изиграм и не играм повеќе на ова, ги потрошив и наредната ден ми стига на меил дека можам да вршам исплата на средства... Инаку јас исплата вршам дирекно на картица виза од комерцијална и нема никаков проблем. Но правилата околу игрите не ги објаснуваат како што треба
Druze pa normalno e da ti baraat dokumenti za verifikacija.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom