Ноќниот живот во Штип

Член од
12 јануари 2006
Мислења
49
Поени од реакции
0
KAKO STIPIJANI GO POMINUVATE NOKNIOT ZIVOT
 
Член од
18 март 2006
Мислења
404
Поени од реакции
3
Епа што да кажам... Истите фаци, истите кафичи, секоја вечер иста музика... од време на време на човек стварно може досадно да му стане во Штип.
 

glufce

French Toast
Член од
15 јануари 2006
Мислења
827
Поени од реакции
8
ит сакс..... :icon_roll
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Најјак кафич кој ви е? :)
 
Член од
23 февруари 2006
Мислења
30
Поени од реакции
0
nokniot zivot vo stip e mnogu dosaden,nema nisto interesno....
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Gleam epten vi pocnal muabetot!Pa pisete nesto poveke tie sto ste od Stip!Dajte sliki,sto i da bilo...ne otvarajte mrtvi temi!

Inaku ja sum bila u Shtip ama ne sum imala moznost da izlezam mnogu u grad,samo onaka na gosti (Imam rodnini tamu).
Neznam zasto ama do sega sum slusnala samo poziticvni raboti za Shtip,imase eden kafic sto mnogu go falea nemoze da mi tekne imeto.
 
Член од
15 мај 2006
Мислења
16
Поени од реакции
0
nikad ne sum bila u stip i neznam kako e ali valjda e mnogu glupo i bedno
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Јас имам роднини во Штип и за секој распуст одам таму и седам по една недела, и баш ми се бендисва, барем на една недела да сменам малце.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
хммм... на кој тоа не му е интересно у Штип. Еве јас сум штипјанец и на мене секогаш ми е интересно има каде да се оди, да се помине добра вечер, не е скапо. Но секогаш треба да се има на ум дека треба екипата да е погодена за излегување. Ако излегуваш за само да бидеш виден/а или да те видат тогаш тури му пепел на излегувањето, но ако излезеш да си поминеш убаво тогаш не можеш да промашиш и секако дека ќе имаш добра вечер.

Моментално во Штип има неколку добри кафулиња и дискотеки во кои може да се добие добра забава која подразбира дека нема турбо фолк или слично но секако дека може да се најдат и такви места доколку некој има желба да ги посети истите. Не може да се каже дека Штип е досаден град ко не е. Проблемот до вас штипјани и штипјанки кои сте на форумот е дека вие не ги знаете убавините на градот и не знаете како да си ја направите вечерта поубава.
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
IsidoraD напиша:
Gleam epten vi pocnal muabetot!Pa pisete nesto poveke tie sto ste od Stip!Dajte sliki,sto i da bilo...ne otvarajte mrtvi temi!

Inaku ja sum bila u Shtip ama ne sum imala moznost da izlezam mnogu u grad,samo onaka na gosti (Imam rodnini tamu).
Neznam zasto ama do sega sum slusnala samo poziticvni raboti za Shtip,imase eden kafic sto mnogu go falea nemoze da mi tekne imeto.

www.stiponline.be >>>> таму има повеќе галерии...одите видите... :)
 
Член од
8 август 2006
Мислења
32
Поени од реакции
0
jas bev na GIMNAZIJADA vo stip i najiskreno si pominav PREUBAVO!ludo i nezaboravno!iskacavme vo doris dej i trac, bese prepuno i mnogu ubavo si pominavme...bevme 4 dena(3 veceri) i definitivno bi otisla pak ako mi se pruzi prilika
 

Buci

Il Padrino
Член од
4 август 2006
Мислења
300
Поени од реакции
2
simona напиша:
nikad ne sum bila u stip i neznam kako e ali valjda e mnogu glupo i bedno
i jas go imav istoto mislenje ali pred nekoe vreme bev na gimnazijada tamu preku skolo i tie 3-4 dena bea epten top.
ama jas koga bev imase epten guzva od site gradovi pa moze i ova so go zboram e malce neraealno ama e top so e mnogu eftino(za razlika od sk)
imaat prekrasen IRISH PUB i gaga pivo(golema krigla 50)
inace lugeto im se top i stalno spremni za akcija!!!pozdrav do stipjani(pogotovo do tie kaj so bea rakometarite od sk(boris))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom