Новогодишни понуди за дочек на 2016

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Претходниве години бил некој во Сектор за Нова Година?
 
Член од
23 март 2011
Мислења
838
Поени од реакции
666
Струмица, нешто интересно за предлог за Нова година?

Sent from my 6036Y using Tapatalk
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.080
Поени од реакции
7.281
Фала на сите за сугестиите. :D
Кај Паторон ќе имат ваљда некој бенд или мојт да е вечерта Нести Делукс (диџеј).
Кадмо ти е Јоце Панов дочек нг бе, со Јоце Панов- не би ти препорачал, не не.
Во Чун до Капетанија(ресторан значит), мислам дек е 45евра дочек со неограничено јадење и пиење шо сакаш. Хавана(клуб) наспроти поштана над адмирал казино, незнам колку е дочек ќе имат диџеји нешто, ветар во магла или шо би рекле овде кј нас к.р се тресит во ладна вода. Потпеш (ресторанче) долу на езеро после Света Софија ти е 30евра дочек од лице Мишко Крстески.
Ноа (нешо као ланџ бар) 100 метри после новион плоштад шо ни го напрај Бакрачон:facepalm: дочек е мислам околу 1500 денари со Ѓока од Таневци, Ѓоко да Фиш ак ти теквит шо пееше на телевизја:D не е лош чоекот.
Мистер И, ќе имат нешо денски 5-6 сати забава, сигурно ќе имат нешо диџеи ама неам слушнато шо понуда имет. За дургиве појма неам шо ќе имат чув нешто-сешто, жена ко ќе ти каживит то е, никој нигде:D
Дечки, треба да славам НГ во Џез Ин Охрид. Дали знае некој да ми каже дали се ограничени кратите? Ми рекоа дека било многу мало место со поволни цени на пијачките (ко за Охрид). Колку е мало местово (оти мразам коа се потам заедно со тројца уште позапотени батки залепени на мене) и дали има шанси да се рокне српско од ведро небо?
Абе Џез Ин мислам дек имет све даено карти, виј прашај си уште еднуш. И да мало е местоно натре ќе немојт да се претнит. За српско некој прашваше овде, кој/која беше:D, Џез Ин тешко де ќе пуштет ко шо ти кажаја. Ама зато ќе имат Епсана српско или Табана. Мојт и евентуално Хавана да свртет. Али ваму Еспана вардите шо прајте, дан не ве наполнет во вратојте со тупајнци, после дан ни речите не ви кажавме.
едит: Српско мојт да имат и Калео, галвно таму ги носет Амадеус, Тропико, Ацо Пејович, Саша Матич...
 

escapar3

Оџачар
Член од
18 јануари 2012
Мислења
33
Поени од реакции
30
Абе Џез Ин мислам дек имет све даено карти, виј прашај си уште еднуш. И да мало е местоно натре ќе немојт да се претнит. За српско некој прашваше овде, кој/која беше:D, Џез Ин тешко де ќе пуштет ко шо ти кажаја. Ама зато ќе имат Епсана српско или Табана. Мојт и евентуално Хавана да свртет. Али ваму Еспана вардите шо прајте, дан не ве наполнет во вратојте со тупајнци, после дан ни речите не ви кажавме.
едит: Српско мојт да имат и Калео, галвно таму ги носет Амадеус, Тропико, Ацо Пејович, Саша Матич...
Зборот ми беше дек бегам од српско ко од ѓавол. За карти ми рекоа дек не е проблем, само не знам уште кај ќе не стает. Данке на информациите :cuc:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: M-1

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.080
Поени од реакции
7.281
Зборот ми беше дек бегам од српско ко од ѓавол. За карти ми рекоа дек не е проблем, само не знам уште кај ќе не стает. Данке на информациите :cuc:
Кабел технологија ел разбери се:D Погрешно те разбрав. Мојт ќе ви е потесно натре али ак ме прашвиш мене е 94 пати посаглам опција него ли Кадмо, Парк, Конект и такви ми ти работи. Една, две, три ќе стегните, расположение и ок ќе е све. Убав помин иначе.
 
Член од
13 ноември 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Планираме за пречекот да доаѓаме на плоштад во Скопје....кажете има ли некое место во близина каде нема потреба од претходни резервации, каде што би можеле да продолжиме покасно ноќта?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom