Нова NFS: Most Wanted

Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
Официјално! Следната НФС ке биде Most Wanted. Ке ја прави Criterion. повеке информации на 4 јуни.
чим ја прави Criterion мислам ке биде добра
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.726
Поени од реакции
3.307
Само БеЕмВе-во да го има од сликава и ништо друго. :pos:
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363
Критерион ќе ја праат играва :facepalm::facepalm:
епик фејл. повеќе ќе ја расипат отколку што ќе ја подобрат
 
H

HoT IcE

Гостин
Ништо нема да ја замени старата MW, очајни се постапкиве на НФС да ја вратат играта од мртвите. :tapp:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Реинкарнација на игра во истата генерација...смешки. :)

Не се и они толку криви, конзоливе се исти како пред 7 години кога ја правеа оригиналната Most Wanted. Концептот беше топ, ама беше надополнето со ѕверска графика која беше нешто невидено.
Сега што да прават, нов енџин за истиот хардвер?

Башка Criterion ли, ауч...
 
Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
еве го трејлерот, изгледа добро
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
567
Поени од реакции
230
Ветува видеово, покрај сите негативни предвидувачки коментари :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ветува видеово, покрај сите негативни предвидувачки коментари :)
Што конкретно има во него што толку ветува?

Да ти извадам трејлер за старата MW ќе биде многу подобар, верувај. :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Ако има тјунирање како што имаше (читај - немаше) во првата Most Wanted, тогаш да ги мочам.
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Џабе..поентата во NFS серијалот беше играчите да си ги прават колите по нивен избор..одкако фатија тие Criterion со Hot Pursuit,тргнаа и Customization и Free Roam и све..ќе видиме ако откријат некои детаљи понатаму,што не верувам..
 
Член од
21 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
46
да биде како старата мост вантед,со тјунирањето од андерграунд 2 и само подобра графика ја ке сум задоволемн :D
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.330
Поени од реакции
5.283
Графички изгледа одлично, а за другото ќе видиме кога ќе излезе.
 
На врв Bottom