Не ебе убав него удав

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ja ebam, ama nesto u zadnje vreme vo nedojdijava ic!
Inaku ebe toj sto ebe, a dali e ubav ili udav ne znam, prasajte ja ebanata.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Allita напиша:
кој ебе...сам си знае...
кој не, си се кае...
па сега видете си сами кој за кај е!


:pos:
браво! Ме пукна од смеење!:pos::pos::pos:

Macedalien напиша:
Ја не сфаќам : жената којашто ќе биде ебена со шмекот, со новчаникот, со појавата или со алатот ќе се јебе. Ај просветлете ме. :raz:
Јеби га, вреди да се размисли. Ако некој нема алат, тогаш му остануваат само појава, шмек и новчаник, за другото мора да се снаоѓа.
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
жените сакаат да бидат е*ени од убавите,али најчесто завршуваат со упорните:)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ебат и убавите, и упорните и оние со кесето. Начинот на кој доаѓаат до пичка е единствената разлика. Некој е пасивен и му доаѓаат на тацна, некој целосно се посветува на стратегијата.

Ова важи и за убавите пичиња.
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
Се симнал ѓаволот на земјата да си бара жена. Ама, невина барал. Се советувал со советниците и тие му рекле да застане на улица и да им свирка на тие што ќе му се допаднат и ако не му обрнува внимание таа е невина. Речено сторено, застанал на улица, свирнал на една две, му се свртеле, поминала некоја свирнал неколку пати не се завртила и ја зел за жена.
Наравоучение: Ебете се девојчиња да не ве земе ѓаволот!:pos:
п.с. Јебо не јебо, курцу време пролази!:pop:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.389
3PiO напиша:
Се симнал ѓаволот на земјата да си бара жена. Ама, невина барал. Се советувал со советниците и тие му рекле да застане на улица и да им свирка на тие што ќе му се допаднат и ако не му обрнува внимание таа е невина. Речено сторено, застанал на улица, свирнал на една две, му се свртеле, поминала некоја свирнал неколку пати не се завртила и ја зел за жена.
Наравоучение: Ебете се девојчиња да не ве земе ѓаволот!:pos:
п.с. Јебо не јебо, курцу време пролази!:pop:
Абе Трипио, си ме пресмеал! :icon_lol:
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Да немаше некоја мудрост у овуј фразу, немаше ни да биде изрека. Дубоко филозофска е, и не само за ебање :wink:
Ама ја не сам удав :( Снаваѓам се друкчие.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Не ебе убав него удав

Ova samo ednas sum go slusnala i toa od najzgodniot fraer sto sum go videla u zivot,a zvucese seriozno. Da se cudis.
I vtor pat go gledam kako naslov. Ne se slozuvam vo celost.Ne e sekogas bas taka.
Najubavo ako moze em da e ubav,em da e "udav",se razbira vo krevet. :):):)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Za da ebes nesto potrebna e taktika.Ne e se u ubavina i pari(oni se atributi poveke).Pristap,pa ubavi zborovi,pa malce pustanje race noze itn.So uspesen pristap i dobra taktika moze da padne sekoja.
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Лично знам еден удав.
На нив другарка им е статистиката. Пошто кај и да е, од десет барем една ќе падне. Тој не бира со која. Ерго, паѓа секс редовно...

Ама ја сум повише од оние кои бараат квалитетно, колку и да е мало пакувањето. Не сум баш кванташки тип.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
„Удав” е српски збор за смок (онаа змијата од 5-6 метра, де).
Така да, во секој случај, прави логика...
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
na temava ima edno 15 umni misli...umni lugje ste!
kako i da e ne ebe ubav tuku UDAV:lud: ... ednas da se pocuvstvuvam ubavo koga me vikaat udav:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom