Непопуларни музички мислења

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.237
Поени од реакции
9.052
Оригиналната Hurt од NiN е подобра од верзијата на Џони Кеш. И таа на Џони е коска де.
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
9.675
Поени од реакции
16.793
Bum Bum na Suzeto Gavazova iako e prepeana ciganska pesna, sepak e SOTY 2020.
When she said "dushmani od zavist da pozalenat"... I felt that...
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.069
Поени од реакции
4.335
Ако беше за нашиов, Аркадиевич ќе освоеше Греми на темава :D
Секако дека не беше за нашиот, хаха. Зошто би го ставал Александар Ристевски Принц со Мајкл Џексон у контекст?
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.237
Поени од реакции
9.052
Секако дека не беше за нашиот, хаха. Зошто би го ставал Александар Ристевски Принц со Мајкл Џексон у контекст?
За да го освоиш трофејот на темава :D Реално на темава треба да се има што помалку лајкови, што повеќе негативни емотикони, што повеќе несогласувања со твојот пост, што повеќе шокови - ама како ама зошто. Тогаш си ја погодил скроз :)
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.069
Поени од реакции
4.335
За да го освоиш трофејот на темава :D Реално на темава треба да се има што помалку лајкови, што повеќе негативни емотикони, што повеќе несогласувања со твојот пост, што повеќе шокови - ама како ама зошто. Тогаш си ја погодил скроз :)

Затоа е спомнат нашиот божји син Тоше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom