Непознато што вреди да се слушнe

Strictly

word is bond
Член од
9 јуни 2019
Мислења
468
Поени од реакции
1.643
почна и да компонира свои песни:
и дечкиве фрлија по некој инструмент
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.412
Поени од реакции
31.730
Типов е гениј, ама немам сретнато друг да го слуша.

 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.978
Поени од реакции
30.520

... слушам „ Old radio Thesaloniki“ непознато име, но многу пријатен глас, пријатни ноти, нежно соло, прв пат ја слушам песнава, раритет што да кажам друго, вртејќи на Нет повеќе за него наидов на линк на негово портфолио со фотографии, кога човек е уметничка душа не е чудо да има и прекрасни фотографии!

Mike (Travers) Haring
...слушајќи ја песната неколку напнати мускули ми се опуштија! :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom