Некој што може да прима пари на Paypal - нека ми пише ЛП

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од sleekmakeup, 15 мај 2019 во 11:11.

 1. sleekmakeup

  sleekmakeup

  Член од:
  14 ноември 2014
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  5
  Заработи брзи и лесни пари за извршување на една мала task, секој заинтересиран што има Пејпал и може да прима пари, нека ми пише лп.
   
 2. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  195
  ај да видеме и ова чудо :)
  у принцип сум скептик и не верувам многу во "лесни пари", но ајде да ти дадеме шанса :)
   

Сподели преку: