Некој што може да прима пари на Paypal - нека ми пише ЛП

sleekmakeup

Queen of the South
Член од
14 ноември 2014
Мислења
104
Поени од реакции
34
Заработи брзи и лесни пари за извршување на една мала task, секој заинтересиран што има Пејпал и може да прима пари, нека ми пише лп.
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
399
Поени од реакции
222
ај да видеме и ова чудо :)
у принцип сум скептик и не верувам многу во "лесни пари", но ајде да ти дадеме шанса :)
 
На врв Bottom