Незадоволни дами

Magde.

Модератор
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.690
Поени од реакции
3.907
Здраво ебачишта и остали
Многу ми е криво што не можам вака да се поздравувам со сите.
Влагаш у соба пуна луѓе, на пример домашна слава и на цел глас викаш:
ЗДРАВО ЕБАЧИШТА (снижуваш тон) и остали :D
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.423
Поени од реакции
5.160
Темава е за раштимани теткици(госпожи) кои се незадоволни од своите стари мајстори па бараат нешто помлади мајсторчиња ... али раштимано си е раштимано !
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.294
Поени од реакции
776
Видете, не сакам да ме ловат ... не сум плен, евентуално можам јас да ловам, ловец сум.
Џубокс е кул имам идено повеќе пати и се имам запознавано со добри жени.
Во Штала исто така има многу добри девојки од секоја возраст.
Џубокс е похардкор од Штала, и сега работи Штала.....
Планирам да ги посетам и двете места во скоро. :)
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
899
Поени од реакции
276
имав вакво искуство ...искрено ми се гади не дека теткицата не беше секси или грда али ... ВАгината да можеше воз ќе и поминеше уште и бегалците со возот граница ќе поминеа :pos: згора на тоа цицката го нема тој младешки изглед .... далеку од тоа ...од тогаш си реков никат веќе со теткица ...младо си е младо 10 пати боље за оргазам :)
 
Член од
23 ноември 2015
Мислења
12
Поени од реакции
6
Видете, не сакам да ме ловат ... не сум плен, евентуално можам јас да ловам, ловец сум.
Џубокс е кул имам идено повеќе пати и се имам запознавано со добри жени.
Во Штала исто така има многу добри девојки од секоја возраст.
Џубокс е похардкор од Штала, и сега работи Штала.....
Планирам да ги посетам и двете места во скоро. :)
Mi interesira sto e ova stala i juboks i koj sedi tamu
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.241
Видете, не сакам да ме ловат ... не сум плен, евентуално можам јас да ловам, ловец сум.
Џубокс е кул имам идено повеќе пати и се имам запознавано со добри жени.
Во Штала исто така има многу добри девојки од секоја возраст.
Џубокс е похардкор од Штала, и сега работи Штала.....
Планирам да ги посетам и двете места во скоро. :)
ех бе деца, да знајте каква пача, ванилици и пита со праз ќе ти напраи таа старката од ко ќе ја излижиш до оргазам....
и тегла ајвар на бегање ќе ти даде
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.294
Поени од реакции
776
ех бе деца, да знајте каква пача, ванилици и пита со праз ќе ти напраи таа старката од ко ќе ја излижиш до оргазам....
и тегла ајвар на бегање ќе ти даде
Хахахаха! Па тоа е муабетот цар ... да има празнење и после пунење, добар континиум за динамична прича за идните наши деца. :)
 
Член од
23 октомври 2015
Мислења
125
Поени од реакции
72
Не сакам да се фалам али ја коа сум со милфици ми викат дека повторно се осеќале као девици.
 
Член од
23 ноември 2015
Мислења
12
Поени од реакции
6
Во Скопје има многу милф дали сакат млади или по стари!?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom