Невреме над Македонија (ваши слики)

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Ги споив двете теми, дали било тоа од Скопје, Арачиново не е битно...најважно е да бидат од Македонија и да се ваши дела
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Еве неколку :) Првата ми е и прва слика што имам фатено гром и беше поодамна... А другите се од минатиот пат кога грмеше
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
царски убаини неможам да се изнагледам ....многу убави фотографииииииииии
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Во Радовиш имаше големо невреме но не успеав да фатам молњи но еве слики по невремето...


 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
де бре луѓе па со долга експозиција нема нешто полесно од сликање громови какви фотошопи
 

чкчк

Аргат
Член од
11 јануари 2012
Мислења
240
Поени од реакции
237
Седев саат време и пробував да фатам бар едно громче,и кога успеав,таман кога се израдував отварам на пц сликата глеам фокусот во куќата вперен.:tapp::place: _DSC0062.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom